Przejdź do głównej treści strony

WHISPERING SONS | WARSZAWA

13.10.2024, niedziela, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
BARdzo Bardzo, Warszawa ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Post-punkowy zespół Whispering Sons na 3 koncertach w Polsce! Belgowie 12 października zagrają w krakowskim Zaścianku, dzień później w warszawskim BARdzo Bardzo oraz 20 października w poznańskim klubie Pod Minogą.

Kwintet Whispering Sons zadebiutował w 2016 roku EPką “Endless Party”, a wydając dwa lata później swój pierwszy duży album “Image” …

Post-punkowy zespół Whispering Sons na 3 koncertach w Polsce! Belgowie 12 października zagrają w krakowskim Zaścianku, dzień później w warszawskim BARdzo Bardzo oraz 20 października w poznańskim klubie Pod Minogą.

Kwintet Whispering Sons zadebiutował w 2016 roku EPką “Endless Party”, a wydając dwa lata później swój pierwszy duży album “Image” w Belgii byli już praktycznie gwiazdami. Duża w tym zasługa pochodzącego z niego singla “Alone”, który podbijał krajowe notowania w stacjach radiowych, ale przede wszystkim ich emanujących szczerą energią występów na żywo. Oczywiście, ich muzyka często była porównywana z The Cure, Joy Division, Interpol czy wczesną twórczością Editors (z którymi pojechali w europejską trasę 4 lata temu), jednak nie można zaprzeczyć jej autentyczności, co na pewno odczujecie po odsłuchu najnowszego, wydanego w lutym albumu “The Great Calm”. To właśnie w ramach jego promocji ekipa pod dowództwem Fenne Kuppens jesienią zawita do naszego kraju na 3 koncerty, których miłośnikom post-punka, rocka alternatywnego i zimnej fali radzimy nie przegapić!

WHISPERING SONS

📅12.10.2024
📍Kraków, Zaścianek

📅13.10.2024
📍Warszawa,BARdzo Bardzo

📅20.10.2024
📍Poznań, Pod Minogą

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡WHISPERING SONS (Belgia) - post punk, cold wave
🌐https://www.facebook.com/WhisperingSons
🌐https://www.instagram.com/whisperingsons
🌐https://www.tiktok.com/@whisperingsonsband


Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

90,10 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.