Biletomat Koncerty Wojtek Mazolewski Quintet - Wygramy Muzyką

Koncerty: Wojtek Mazolewski Quintet - Wygramy Muzyką

Bilety na koncert

Wojtek Mazolewski Quintet - Wygramy Muzyką

termin

Nd, 12 lipca 2020 godz. 19:00

organizator

Randan Music

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Dostęp on-line

Dostęp on-line

dostępna do
Nd, 28 cze 2020 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Dostęp on-line

Dostęp on-line

dostępna do
Nd, 12 lip 2020 14:26

25 PLN

Wyprzedane 

📄Zapraszamy na nowy projekt online - "Wygramy Muzyką"!

Wojtek Mazolewski

 

12. lipca na scenie Wygramy muzyką zobaczymy Wojtek Mazolewski Quintet – jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów, który zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty.

Jeden z najpopularniejszych polskich jazzmanów, wprowadził jazz na muzyczne listy przebojów. Łączy brzmienia jazzowe z kulturą hip-hopową, elektroniczną i klubową. Dzięki temu Wojtek Mazolewski trafia również do świadomości młodego słuchacza i tworzy nowy rodzaj muzyki. Oprócz Wojtek Mazolewski Quintet jest również liderem i założycielem grupy Pink Freud, której płyty wydawane są przez Universal Music Polska.
W grudniu 2019 roku zespół wydał swoją najnowszą płytę „When Angels Fall”, na której znalazły się interpretacje twórczości wybitnego Krzysztofa Komedy. Zbliżający się koncert będzie więc okazją, aby wysłuchać utwory z nowej płyty na żywo.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, uczestnicy mają do dyspozycji streaming na 7 kamer. Widz może więc nie tylko przyglądać się warsztatowi poszczególnych muzyków, ale i zmieniać kanały w trakcie koncertu tak, by podejrzeć grę kilku instrumentalistów. Oprócz samego koncertu, na uczestników czekają wywiady z muzykami poprowadzone przez redaktora muzycznego Piotra Metza

O projekcie

Z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji powstał wyjątkowy projekt – Wygramy muzyką. Początkowo “na tapecie” była seria koncertów on-line, jednak to było za mało. Tym, co dzisiaj doskwiera muzykom i fanom najbardziej, to brak kontaktu, brak spotkań na żywo, brak interakcji. Projekt jest odpowiedzią na tą potrzebę.
W serii koncertów pod szyldem Wygramy muzyką wykorzystywana jest najnowocześniejsza technologia do organizacji streamingowych koncertów na 7 kamer, w ramach których widzowie wybierają punkt widzenia i muzyka, którego obserwują. Dodatkowo dostępny jest miks realizatorski. Widzowie dowolnie zmieniają kanały podczas koncertu i sami 'komponują' widowisko, w którym uczestniczą.
Koncerty są interaktywne – w ich trakcie widzowie komentują, a muzycy odpowiadają. A do tego po wydarzeniu wywiady z muzykami prowadzi niezrównany dziennikarz muzyczny Piotr Metz.

Informacje o projekcie i koncertach: www.wygramymuzyka.pl

UWAGA! Numer biletu, znajdujący się pod kodem kreskowym jest jednocześnie kodem dostępu do streamingu. 
Logowanie i transmisja koncertu on-line na stronie: www.wygramymuzyka.pl.

Zapraszamy do wspólnej podróży do krainy muzyki. Wygramy muzyką!

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Wydarzenia online

Wygramy Muzyką