Przejdź do głównej treści strony

Wojtek Pilichowski Band

03.11.2023, piątek, 19:00 Otwarcie bramek: 18:00
Zmiana Klimatu, Białystok Warszawska 6, 15-063 Białystok
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisWojtek Pilichowski Band / Zmiana Klimatu, Białystok

Wojtek Pilichowski Band to prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion. To zespół, który łączy w sobie nie tylko wirtuozerską grę basisty Wojtka Pilichowskiego, najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie, ale także świetnie zgrany zespół muzyków, którzy potrafią wciągnąć słuchaczy w swoje energetyczne …Wojtek Pilichowski Band / Zmiana Klimatu, Białystok

Wojtek Pilichowski Band to prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion. To zespół, który łączy w sobie nie tylko wirtuozerską grę basisty Wojtka Pilichowskiego, najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie, ale także świetnie zgrany zespół muzyków, którzy potrafią wciągnąć słuchaczy w swoje energetyczne i pełne emocji występy. Ich muzyka to połączenie jazzu, rocka i funku, które tworzą zaskakujące aranżacje i niebanalne kompozycje. Podczas koncertów zespół prezentuje nie tylko muzykę, ale także swoją charakterystyczną estetykę i wyjątkowy styl scenicznego wyrazu. To zespół, który potrafi przekuć swoją pasję i umiejętności w niezapomniane przeżycia muzyczne dla swoich słuchaczy. Bez wątpienia, Wojtek Pilichowski Band to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych formacji na polskiej scenie jazzowej.

Dodatkowo, dla wszystkich fanów zespołu Wojtek Pilichowski Band, mamy świetną wiadomość! W sierpniu tego roku, odbędzie się premiera ich najnowszej płyty zatytułowanej "Conjunction". To już kolejny album w dyskografii Wojtka, który z pewnością zachwyci miłośników fusion i jazz-rocka. Na płycie znajdziemy utwory, które pokazują wielowymiarowe umiejętności muzyków i ich niezwykłe wyczucie muzycznej formy. To będzie prawdziwe święto dla fanów zespołu, którzy będą mogli poczuć magię muzyki na żywo i usłyszeć na żywo najnowsze kompozycje z płyty "Conjunction". Bez wątpienia, to będzie wyjątkowy wieczór dla wszystkich miłośników muzyki, którzy chcą przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć niesamowitej energii, którą emanuje zespół Wojtek Pilichowski Band.

Kwartet w składzie:

Wojtek Pilichowski - bass
Dawid Trawicki - gitara
Mateusz Krok - perkusja
Bartosz Pokrywka - instrumenty klawiszowe

https://www.facebook.com/Wojtek.Pilichowski
https://www.instagram.com/wojtekpilichowski
https://www.youtube.com/WojtekPilichowski
https://www.wokamuse.com/wojtekpilichowski

https://open.spotify.com/artist/4hVUP1qT3yMGXvGhBaXmId?si=xx0PbNxiSMmphjA-ov9wlQ&nd=1

———————————-

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

DATA:

3 listopada 2023, piątek

PLAN DNIA:

18:00 – otwarcie klubu
19:00 – start koncertu

MIEJSCE:

klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Wstęp na wydarzenie wyłącznie dla osób które w dniu koncertu mają ukończone 18 lat.


Bilety

Aktywne

Standard

69 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 79 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.