Biletomat Festiwale TRILL PEM I WIATR | Wybory Najmilszych | Juwenalia UEK 2022

Festiwale: TRILL PEM I WIATR | Wybory Najmilszych | Juwenalia UEK 2022

Bilety na festiwal

TRILL PEM I WIATR | Wybory Najmilszych | Juwenalia UEK 2022

termin

Pt, 06 maja 2022 godz. 18:30

miejsce

Scena Piast
ul.Piastowska 47, 30-067 Kraków

organizator

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego UEK

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Student UEK

I Pula

dostępna do
Pon, 02 maj 2022 10:59

15 PLN

Wyprzedane


Normalny

I Pula

dostępna do
Pon, 02 maj 2022 10:59

20 PLN

Wyprzedane


Student UEK

II Pula

dostępna do
Pt, 06 maj 2022 18:30

20 PLN

Wyprzedane


Normalny

II Pula

dostępna do
Pt, 06 maj 2022 18:30

25 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Wybory Najmilszych UEK 6 maja w Krakowie!

Wiatr, Trill Pem


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Jak zostać oficjalnie Super Studentem i Najmilszą Studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie? Mamy odpowiedź! 
Już 6 maja będziemy świadkami zmagań 10 studentów, wyłonionych spośród zgłoszeń przez jury. Będą mieli oni szansę stawić czoła najróżniejszym konkurencjom o wszelakiej tematyce, w których przyda się nie tylko kreatywność, ale też zręczność i przede wszystkim poczucie humoru. Występując na Scenie Piast zmagać się będą o tytuł Najmilszej Studentki oraz Super Studenta UEK!

W przerwach pomiędzy konkurencjami czas będą umilać występy oraz konkursy dla widowni. Kto zwycięży? O tym decydujecie również Wy! Poczujcie się jak Małgorzata Foremniak w “Mam Talent” i zdecydujcie, kto najbardziej zasłużył na to wyróżnienie.

Jak najlepiej zakończyć taki wieczór? Koncertem! I to dwóch gwiazd. W tym roku na scenie wystąpą Trill Pem oraz Wiatr.

Trill Pem
Trill Pem, a właściwie Przemysław Michalski, to polski raper i autor tekstów. Niesie w przekazie aktualny, świeży styl, ubrany w luźnie płynącą nawijkę - te słowa idealnie opisują twórczość Trill Pem'a. W swojej muzyce łączy mocne, ekskluzywne featy, różnorodność i melodyczny vibe, precyzyjnie selekcjonując beaty, ostatecznie tworząc mocny klimat. Trill Pem to młody reprezentant labelu Fresh N Dope, mający na swoim koncie cztery albumy: So! Fresh, So Dope! oraz wydane w 2021 roku All Inclusive i All Exclusive. O Przemku zrobiło się głośno po jego gościnnej zwrotce w piosence “Rainman” u Tymka. Za jego sukcesem nie stoi jednak jedynie Tymek, bo niedługo później Trill wypuścił piosenkę “NICKI” z gościnnym udziałem Wac Toja.

Wiatr
Mateusz Wiatr aka Wiatr to jeden z wyróżniających się raperów młodego pokolenia. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako DJ grając w krakowskich klubach oraz lokalnych rozgłośniach radiowych. W 2013 roku zaczął tworzyć swoje pierwsze autorskie nagrania. Przełomowym okresem w jego działalności był rok 2016, kiedy to dołączył do jednego z największych i najlepiej rozwijających się muzycznych labeli - SB Maffijja. Dzięki współpracy z SBM jego muzyka trafiła do szerszego grona słuchaczy, o czym świadczą m.in. single Mati Wiatr, Beverly Hills czy Halloween. Charakterystyczna barwa głosu, wysokiej klasy rapowe skillsy i ponadprzeciętne umiejętności wokalne sprawiły, że Wiatr stał się jednym z najbardziej obiecujących postaci młodego pokolenia, a na jego koncertach refrenowe melodie śpiewają całe sale.

Wstęp do klubu mają osoby pełnoletnie za okazaniem biletu wraz z ważną legitymacją (w zależności od rodzaju biletu) lub osoby powyżej 16 roku życia za okazaniem biletu i pisemnej zgody opiekuna prawnego okazanej przy wejściu podczas kontroli biletów.

Aby nie przegapić ważnych informacji, zapisz się do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1094370251126663/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

JUWENALIA UEK 2022

Bilety na Juwenalia 2022!