Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Wystawa Barta Sucharskiego | Galaxy Playground

: Wystawa Barta Sucharskiego | Galaxy Playground

Bilety na

Wystawa Barta Sucharskiego | Galaxy Playground

termin

Czw, 20 kwietnia 2023 godz. 20:00

miejsce

Galaxy Playground
Chmielna 18, 00-033 Warszawa

organizator

SAMSUNG

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


WERNISAŻ

Standard

dostępna do
Czw, 20 kwi 2023 20:00

0 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Pobierz bilet do strefy Galaxy Playground!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Wstęp na wystawę 20-23.04.23 jest bezpłatny. Na wernisaż 20.04.23 od 20:00 do 21:00 wstęp za free, obowiązują zapisy. Zdobądź bilet.

To nie jest zwykła wystawa. To niezwykła, interaktywna podróż, która za sprawą ekranów – od wielkiego wyświetlacza w okrągłej sali, aż po najmniejsze ekraniki w smartfonach – zabierze Cię do świata wodnych głębin.

Co dokładnie czeka Cię podczas odwiedzin ekspozycji „Paradise is very nice” przygotowanej przez Barta Sucharskiego?

🖥️ Interaktywne instalacje, zaaranżowane w niesamowitej, instagramowej przestrzeni Galaxy Playground

👣Wirtualne wędrówki wśród:
• 🌊 fal
• ⛲fontann
• 🎨kolorów
• 👤tajemniczych postaci

Ta wystawa to „must-see” nie tylko dla fanów sztuki, ale i poszukiwaczy przygód oraz fascynujących doświadczeń. To także świetna przestrzeń, aby spędzić w niej czas z rodziną i przyjaciółmi. A wszystko to w niesamowitej wizualnej oprawie.

Bart Sucharski to uznany streetartowiec i artysta wizualny, znany z zaskakujących artystycznych inicjatyw. Jego prace poruszają, zmuszają do refleksji i pełne są jednocześnie przewrotnego humoru oraz ironii.

Wystawa odbędzie się w dniach:

20—23 kwietnia 2023 r.

👩‍🎨20 kwietnia, godz. 15:00 – wystawa gotowa dla odwiedzających

👨‍🎨20 kwietnia, godz. 20:00 – wernisaż

Serdecznie zapraszamy. Liczba miejsc jest ograniczona!

Bart Sucharski w social meda:
IG: https://www.instagram.com/bartsucharski/

Uwaga! Wernisaż 20.04.23 o godzinie 20:00 do 21:00 będzie okazją do zobaczenia fascynujących utworów Artysty w różnych wymiarach sztuki, porozmawiania z nim oraz zadania pytań inwestorom oraz IT w ramach inicjatywy MetaMixer (https://www.facebook.com/people/MetaMixer/100083236065713/).

Na wernisaż wstęp jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Zapisy tutaj!

20:00 - 20:10 Przywitanie gości przez Twórcę Barta Sucharskiego z bohaterką wielu prac i jego wierną towarzyszką Suczką Ori!
20:10 - 20:30 Spacer artystyczno edukacyjny. Sztuka i sztuka wirtualna w pytaniach i odpowiedziach.
20:30 - 21:00 Magda Judejko aka Mariolka poprowadzi Metamixer - Tajniki Digital Art., NFT i sztucznej inteligencji AI w rozmowie z Magdaleną Żuk Comms & MarTech Advisor | NFT Art Collector oraz Michałem Węglem z NFT Polska.

W czasie podróży przez sztukę Barta Sucharskiego gratka dla poszukiwaczy wiedzy! Wystawa będzie idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w fascynujący świat sztuki wirtualnej i jednocześnie poznać różne aspekty związane z jej tworzeniem. Jest to swoisty miks sztuki i edukacji. Po znalezieniu i zeskanowaniu odpowiedniego QR kodu MetaMixer, będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące wykorzystania technologii AR/AI/NFT w sztuce. Będzie to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat sztuki i połączyć ją z nauką o nowoczesnych technologiach.https://www.instagram.com/cashify.eu/ 🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Pobierz bilet na Galaxy Playground!