Przejdź do głównej treści strony

ZDECHŁY OSA | FMT | SZCZECIN

07.10.2023, sobota, 17:00 Otwarcie bramek: 16:30
Kosmos, Szczecin ul. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 Zapraszamy na Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie 2023 – wyjątkowe wydarzenie, które będzie najbardziej odjazdową edycją w historii! Przygotujcie się na muzyczną jazdę bez trzymanki. Gwiazdami wieczoru będą Zdechły Osa, Funkasanki oraz nita,

Zdechły Osa - Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale  bez wątpienia jedną z …

 Zapraszamy na Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie 2023 – wyjątkowe wydarzenie, które będzie najbardziej odjazdową edycją w historii! Przygotujcie się na muzyczną jazdę bez trzymanki. Gwiazdami wieczoru będą Zdechły Osa, Funkasanki oraz nita,

Zdechły Osa - Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale  bez wątpienia jedną z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu. To artysta, który nie boi się wyrażać hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale niezapomnianej piosenki. Zdechły Osa jest jak nikt inny i nie daje się wrzucić do worka z typowymi raperami. Na jego koncercie możecie spodziewać się niezapomnianych momentów, kręcenia młynów pod sceną i zdartych gardeł, jak na hardcore'owych gigach. To będzie występ, który na pewno dostarczy wam emocji i niezapomnianych wrażeń!

Funkasanki to duet Aneczki Kaptór i Przemka Starachowskiego, którzy od lat konsekwentnie eksplorują różne gatunki muzyczne. Ich twórczość obraca się w kręgu tanecznej elektroniki, mieszając ją z downtempo, alt popem, alternatywą a nawet nu jazzem. To artystyczne dusze, które nie poddają się ramom i cały czas odkrywają nowe brzmienia. Funkasanki mają na swoim koncie kilka niezależnych singli i dwie płyty, a ich występy na żywo to prawdziwe muzyczne doświadczenie. Świadczy o tym fakt, że grali jako supporty takich artystów jak Brodka, Daria Zawiałow czy Mery Spolsky. Zeszłego roku zdobyli dwie muzyczne nagrody na Festiwalu Fama w Świnoujściu, a w tym roku mogliśmy ich podziwiać na Scenie Radia 357 podczas MĘSKIEGO GRANIA w Szczecinie.

nita, a właściwie Anita Dudczak to debiutantka, którą z całą pewnością warto zapamiętać. Po latach szkolenia swojego warsztatu m.in. w Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz prężnej działalności w social mediach, artystka wchodzi na rynek muzyczny pod szyldem wytwórni Kayax. Wokalista, tekściarka, kompozytorka, osobowość social mediowa i sceniczna – tworzy swój własny, unikatowy styl. Odważne, czasem zuchwałe teksty i elektroniczne, nieoczywiste brzmienia są tym, w czym czuje się najlepiej.

Partnerem wydarzenia jest Eco Generator. To będzie niezapomniana noc pełna muzyki, wrażeń i zabawy. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Bilety dostępne już teraz!

Harmonogram

otwarcie bram 16.30

17.00 - 17.45 - finaliści FMT 2023

18.00 - 19.00 - Funkasanki

19.15 - 20.15 - nita

20.20 - 20.35 - ogłoszenie wyników FMT 2023

20.45 - 22.00 - Zdechły Osa 


Wejście od 16 roku życia  

Bilety

Wyprzedane

I Pula

STANDARD

89 zł

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.