Przejdź do głównej treści strony

ZIMMER (live) | WARSZAWA

13.04.2024, sobota, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Reprezentant nowej fali francuskiej elektroniki - Zimmer - wystąpi wiosną na dwóch koncertach po raz pierwszy w Polsce! Jego dźwięki oczarują nas 12 kwietnia w poznańskiej Próżności oraz 13 kwietnia w warszawskim klubie Niebo.

Wiadomość o wizycie paryskiego producenta w Polsce powinna szczególnie zainteresować fanów odprężającej elektroniki w stylu Christiana …

Reprezentant nowej fali francuskiej elektroniki - Zimmer - wystąpi wiosną na dwóch koncertach po raz pierwszy w Polsce! Jego dźwięki oczarują nas 12 kwietnia w poznańskiej Próżności oraz 13 kwietnia w warszawskim klubie Niebo.

Wiadomość o wizycie paryskiego producenta w Polsce powinna szczególnie zainteresować fanów odprężającej elektroniki w stylu Christiana Löfflera czy Fejka.

Artysta na rozgłos zapracował sobie remixami utworów takich artystów jak MØ, Wunder Wunder, Brooke Fraser, Moullinex, Gallant, Vallis Apls czy Moon Boots. Do utworów, które szczególnie zyskują uznanie słuchaczy na całym świecie należy “Wildflowers”. Jest owocem współpracy z australijskim piosenkarzem Jarrah McCleary znanym jako Panama (współpracującym również m.in z Benem Böhmerem czy Poolside).

W muzyce Zimmera odbiorca może odnaleźć idealną równowagę pomiędzy subtelnymi bitami oraz wyważonym wokalem z dodatkiem dzwięków z pogranicza disco i house’u. Z pewnością ma na to związek z dorastaniem Zimmera w Kaliforni - artysta dosłownie zabiera nas w muzyczną podróż na jedną z tamtejszych plaż.

Jeśli szukacie okazji do poczucia letniego vibe’u w atmosferze przyjemnej elektroniki - nie wolno przegapić Wam występów Zimmera!

ZIMMER (live)
📅12.04.2024

📍Poznań, Próżność

📅13.04.2024
📍Warszawa, Niebo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ZIMMER (Francja / Roche Musique Label)
🌐https://www.facebook.com/zimmermusic
🌐https://www.instagram.com/zimmermusic

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

94,40 zł

W dniu koncertu

Standard

106,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.