Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hard Rock / Metal Gloryhammer | WYDARZENIE PRZENIESIONE

Hard Rock / Metal: Gloryhammer | WYDARZENIE PRZENIESIONE

Tickets for Hard Rock / Metal

Gloryhammer | WYDARZENIE PRZENIESIONE

date

Fri, 05 June 2020 time 19:00

venue

Pralnia
Krakowska 100, 50-427 Wrocław

promotor

Winiary Bookings SC

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Mon, 25 may 2020 16:20

70 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 25 may 2020 16:20

75 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 25 may 2020 16:20

85 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄WYDARZENIE PRZENIESIONE NA CZERWIEC 2022!

Gloryhammer

 

 ⚠️ UWAGA KONCERT PRZENIESIONY NA 04.06.2022! Koncert odbędzie się w ramach wydarzenia: https://www.biletomat.pl/metal/interdimensional-hammer-quest-tour-2022-wroclaw-11154/. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowe wydarzenie.  ⚠️

Start - 19:00

Power metalowcy z Gloryhammer powracają do Polski!
Nieco ponad pół roku po ostatniej wizycie w ramach niezwykle udanej trasy z Powerwolf, Szkoci już w czerwcu wystąpią we wrocławskiej Pralni!

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody TUTAJ.  

Gloryhammer (Szkocja / Napalm Records) – symfoniczny power metal. Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy Christophera Bowesa, wokalisty i klawiszowca Alestorm. Grupa zadebiutowała płytą „Tales from the Kingdom of Fire” (2013, Napalm Records), jednak rozgłos zyskała po premierze kolejnego materiału, „Space 1992: Rise of the Chaos Wizards” dwa lata później. 
Album znajdował się w muzycznych notowaniach w wielu krajach, a promowany był na trasach z takimi zespołami jak np. Stratovarius, Blind Guardian czy Hammerfall. Zarówno w 2017, jak i 2018 roku Gloryhammer było nominowane przez niemiecką edycję Metal Hammera do nagrody dla najlepszego zespołu w kategorii „Up and Coming”. Pod koniec maja poprzedniego roku ukazał się trzeci album kwintetu, „Legends from Beyond the Galactic Terrorvortex”, a ostatnia trasa z Powerwolf, podczas której zespół trzykrotnie zaprezentował się polskiej publiczności, okazała się wielkim sukcesem. Muzyka wykonywana przez Gloryhammer to szybki power metal pełen gitarowych i klawiszowych popisów, a warstwa liryczna skupia się na alternatywnej historii średniowiecznej Szkocji. Zespół znany jest ze swoich przebrań scenicznych, które podkreślają wyjątkowość ich koncertów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Wydarzenia Przeniesione