Przejdź do głównej treści strony

Kolej na Przecław: wystawa makiet kolejowych | Sobota

11.05.2024, saturday, 10:00
GOKSiR Przecław, Przecław, k. Szczecina ul. Rekreacyjna 1, 72-005 Przecław, k. Szczecina
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

11 i 12 maja 2024 r. odbędzie się pierwsza wystawa makiet kolejowych w Przecławiu. W sali widowiskowej GOKSiR obejrzeć będzie można miniaturowy świat pociągów, dworców, wiaduktów i tuneli. To nie lada gratka dla miłośników pojazdów szynowych!

Wydarzenie organizowane jest przez GOKSiR w Przecławiu we współpracy z Zachodniopomorskim Klubem Miłośników Kolei, …

11 i 12 maja 2024 r. odbędzie się pierwsza wystawa makiet kolejowych w Przecławiu. W sali widowiskowej GOKSiR obejrzeć będzie można miniaturowy świat pociągów, dworców, wiaduktów i tuneli. To nie lada gratka dla miłośników pojazdów szynowych!

Wydarzenie organizowane jest przez GOKSiR w Przecławiu we współpracy z Zachodniopomorskim Klubem Miłośników Kolei, działającym przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej - Oddział w Szczecinie.

Klub zrzesza modelarzy i miłośników kolei, którzy od lat wymieniają doświadczenia i łączą siły w tworzeniu modułowych makiet kolejowych. Na pomniejszonym 87 razy miniaturowym świecie, modelarze odwzorowują nie tylko ruch pociągów, ale także wszelakie scenki rodzajowe z życia codziennego.

Członkowie klubu są organizatorami największych wystaw modelarskich w regionie. Na ich koncie jest chociażby ustanowienie rekordu Polski na najdłuższą makietę modułową –455,60 m!

W programie wydarzenia znajdują się m.in. prezentacja wielkopowierzchniowej makiety kolejowej w skali 1:87, warsztaty modelarskie (kolorowanki, wycinanki, wyklejanki) i kolejka „Tomek i Przyjaciele” dla najmłodszych, a także prezentacja multimediów związanych z tematyką kolejową.

Wystawa odbędzie się w weekend 11-12 maja 2024 r. w godz. 10:00-16:00. Bilety w cenie 10 zł od osoby (z Kołbaskowską Kartą Mieszkańca 5 zł) do nabycia w serwisie biletomat.pl oraz w trakcie trwania wydarzenia na miejscu w kasie GOKSiR.

Jest to kolejne już wydarzenie organizowane przez GOKSiR w ramach cyklu adresowanego do fanów rozmaitych gatunków pop-kultury i sfer hobbystycznych. W 2023 roku miały już w Przecławiu miejsce spotkania miłośników Star Wars, mangi i anime oraz starych gier i konsol. Teraz przyszła kolej na… kolej :-)

Tickets

Active

Ticket Normalny

11.00 zł
Available until sold out

Ticket Z KOŁBASKOWĄ KARTĄ MIESZKAŃCA

6.00 zł
Available until sold out
A service charge is added to the tickets

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.