Przejdź do głównej treści strony

KONIEC ŚWIATA | TOP STREAM TOUR’24 | GDYNIA

13.04.2024, saturday, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Klub Muzyczny Ucho, Gdynia ul. Św. Piotra 2, 81-347 Gdynia
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Koniec Świata TopStream Tour’24.

Zaplanuj swoją muzyczną podróż na wiosnę z wyjątkową trasą …

Koniec Świata TopStream Tour’24.

Zaplanuj swoją muzyczną podróż na wiosnę z wyjątkową trasą Końca Świata - TopStream Tour’24! Startujemy premierowym koncertem już 15 marca w malowniczym Starym Klasztorze we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w klimatycznej scenerii, dodając niepowtarzalny charakter koncertowi.

Podczas TopStream Tour’24 będziesz mógł cieszyć się najlepszymi utworami, które zdobyły serca fanów i znalazły się na szczycie list najczęściej odtwarzanych na platformach streamingowych, takich jak Spotify, YouTube, itp. To nie tylko koncert, to muzyczna podróż i wyprawa przez największe hity z repertuaru grupy , które podbijały serca słuchaczy.

Nie przegap okazji do przeżycia tego wyjątkowego spektaklu! Zarezerwuj daty i dołącz do TopStream Tour’24, aby doświadczyć energii, emocji i niezapomnianych chwil razem z zespołem. Poczuj magię muzyki wiosną – Koniec Świata TopStream Tour’24 czeka na Ciebie!


Tickets

Sold out

Standard

STANDARD

72.50 zł

AT THE DAY OF THE EVENT

STANDARD

92.50 zł

Artists

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.