Przejdź do głównej treści strony

Rave Na Pustyni 2024

03.08.2024, saturday, 17:00
Róża Wiatrów, Klucze Pustynia Błędowska, 32-310 Klucze
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Rave na Pustyni to niezapomniana wyprawa do zapierającej dech w piersiach scenerii, gdzie piasek wiruje w rytmie muzyki, a niebo rozświetlają tysiące gwiazd. To nie tylko impreza, to podróż do magicznego świata, gdzie wszystko jest możliwe.. Wyruszamy tradycyjne w pierwszą sobotę sierpnia. Jak co roku Wasze ciała doświadczą połączenia muzyki …

Rave na Pustyni to niezapomniana wyprawa do zapierającej dech w piersiach scenerii, gdzie piasek wiruje w rytmie muzyki, a niebo rozświetlają tysiące gwiazd. To nie tylko impreza, to podróż do magicznego świata, gdzie wszystko jest możliwe.. Wyruszamy tradycyjne w pierwszą sobotę sierpnia. Jak co roku Wasze ciała doświadczą połączenia muzyki z naturą, serca będą bić w rytmie pulsującego techno, a umysły odpoczną od codzienności. Poczujecie wolność, nabierzecie nowej energii, spotkacie wspaniałych ludzi, a piach jeszcze długo będziecie wysypywać ze swoich butów!

Naszym celem od zawsze jest zapewnienie Wam doskonałej muzyki, podanej w najsoczystszej formie. To właśnie z naszej miłości do muzyki tworzymy to wydarzenie i wielką radością dzielimy się nim z Wami!

Nie możemy już dłużej utrzymywać tego w tajemnicy dlatego od razu odsłaniamy pierwsze muzyczne karty! Gotowi na przygodę? Zapraszamy! :)

[A-Z]

Carla Roca (PL)

Seraph (PL)

SHDW (DE)

Parallx (DE)

...

Wydarzenie 18+

Tickets

Active

Entrance Ticket

137.80 zł
Available until sold out
Soon
Od 190,80 zł

STANDARD

Entrance Ticket

190.80 zł

LAST CALL

Entrance Ticket

238.00 zł
A service charge is added to the tickets

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.