Przejdź do głównej treści strony

Rave Na Pustyni 2024

03.08.2024, sobota, 17:00
Róża Wiatrów, Klucze Pustynia Błędowska, 32-310 Klucze
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Rave na Pustyni to niezapomniana wyprawa do zapierającej dech w piersiach scenerii, gdzie piasek wiruje w rytmie muzyki, a niebo rozświetlają tysiące gwiazd. To nie tylko impreza, to podróż do magicznego świata, gdzie wszystko jest możliwe.. Wyruszamy tradycyjne w pierwszą sobotę sierpnia. Jak co roku Wasze ciała doświadczą połączenia muzyki …

Rave na Pustyni to niezapomniana wyprawa do zapierającej dech w piersiach scenerii, gdzie piasek wiruje w rytmie muzyki, a niebo rozświetlają tysiące gwiazd. To nie tylko impreza, to podróż do magicznego świata, gdzie wszystko jest możliwe.. Wyruszamy tradycyjne w pierwszą sobotę sierpnia. Jak co roku Wasze ciała doświadczą połączenia muzyki z naturą, serca będą bić w rytmie pulsującego techno, a umysły odpoczną od codzienności. Poczujecie wolność, nabierzecie nowej energii, spotkacie wspaniałych ludzi, a piach jeszcze długo będziecie wysypywać ze swoich butów!

Naszym celem od zawsze jest zapewnienie Wam doskonałej muzyki, podanej w najsoczystszej formie. To właśnie z naszej miłości do muzyki tworzymy to wydarzenie i wielką radością dzielimy się nim z Wami!

Nie możemy już dłużej utrzymywać tego w tajemnicy dlatego od razu odsłaniamy pierwsze muzyczne karty! Gotowi na przygodę? Zapraszamy! :)

[A-Z]

Carla Roca (PL)

Seraph (PL)

SHDW (DE)

Parallx (DE)

...

Wydarzenie 18+

Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

190,80 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 238,00 zł

LAST CALL

BILET WSTĘPU

238,00 zł
Wyprzedane

EARLY BIRD

BILET WSTĘPU

137,80 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.