Biletomat Pop / Rock ROCK-O-TEKA VOL.1 - KONCERT ODWOŁANY

Pop / Rock: ROCK-O-TEKA VOL.1 - KONCERT ODWOŁANY

Tickets for Pop / Rock

ROCK-O-TEKA VOL.1 - KONCERT ODWOŁANY

date

Sun, 11 July 2021 time 19:00

venue

Opera Leśna
ul. Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

promotor

Art-Vip

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria III

I Pula

available to
Mon, 21 jun 2021 15:06

79 PLN

Sold out


Kategoria II

I Pula

available to
Mon, 21 jun 2021 15:06

89 PLN

Sold out


Kategoria I

I Pula

available to
Mon, 21 jun 2021 15:06

129 PLN

Sold out 

📄Legendarne zespoły w legendarnym miejscu - Opera Leśna zaprasza!

Rezerwat, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

bramka - 17:00
start - 19:00

Legendarne zespoły w legendarnym miejscu!
Pierwsze wydarzenie tego typu w roku 2021!

Nadszedł czas aby wypełnić deski opery leśnej muzyką i nostalgią! Zapraszamy na pierwszy koncert z serii Rock-o-teka w Operze Leśnej w Sopocie. Niesamowity klimat oraz powrót do czasów gdy Polski Punk oraz Rock rozbrzmiewał w każdym domu, w każdym radiu, w każdym
samochodzie. Cztery zespoły, ponad pięć tysięcy miejsc, 4 godziny nieustannej zabawy, jedno legendarne miejsce. Jeden fenomenalny prowadzący! Skiba! Bo o nim mowa zadba o nienaganną zabawę, masę humoru i rozrywkę między zespołami!

Nie może Cię zabraknąć!
Przypomnij sobie największe hity sprzed lat i tę niezwykłą atmosferę klasyki polskiego rocka, która łączy pokolenia. Pierwsze dwie godziny to Kobranocka i Róże Europy czyli giganci polskiego rocka. Oba zespoły koncertują nieprzerwanie od blisko 40 lat. Mają na koncie wiele klasyków polskiej muzyki, przebojów, które kojarzy każdy, kto urodził się przed rokiem 1990. Róże Europy to sztandarowy hit „Jedwab”, a Kobranocka – „Kocham cię jak Irlandię”. Masz szansę usłyszeć je na żywo podczas rejsu. Kolejne dwie godziny można nazwać wisienką na torcie w repertuarze wydarzenia. Rezerwat - Zespół którego nie trzeba przedstawiać, zespół który zaopiekuje się tobą i twoimi zmysłami. Zraniony stratą Andrzeja Adamiaka wraca na wielką scenę aby poraz kolejny udowodnić perfekcjonizm muzykalny. Na wokalu Zbyszek Bieniak, który od 1983 roku dokładnie wie czego widownia oczekuje od artystów! Ostatnia godzina wydarzenia to Sztywny Pal Azji. Fenomenalni reprezentanci Nowej Fali - Generacji, która wywodzi się wprost z punkowych imprez w Jarocinie. Zespół grający nieprzerwanie od 1985 roku znany z hitów takich jak „Nieprzemakalni” czy „Wieża radości, wieża samotności”, twórcy muzyki do filmu „Sara”.

Opera Leśna to obiekt który sam w sobie jest atrakcją na skalę światową. Od ponad stu lat gościła największe światowe gwiazdy. Ponad pięć tysięcy miejsc w otulinie sopockich lasów niewątpliwie nadają klimat, którego nie znajdziesz nigdzie w Polsce
Uwaga: Limitowana liczba biletów w cenie promocyjnej!

Bilet VIP 349,-
● Gwarantowane miejsce w pierwszych rzędach
● Catering oraz wybrane trunki w Klubie pod Sceną Opery Leśnej
● Możliwość spotkania z gwiazdami podczas afterparty

UWAGA - wszystkie zakupione miejsca są siedzące, nienumerowane!

Kup bilet już teraz w Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie