Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop The Score | Warszawa

Pop: The Score | Warszawa

Tickets for Pop

The Score | Warszawa

date

Tue, 14 June 2022 time 20:00

venue

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

promotor

Fource

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 14 jun 2022 16:00

99 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄The Score w Warszawie!

The Score

 


Drzwi - 19:00
Start - 20:00

The Score powracają do Polski z nowym albumem

Z wiadomych, koronawirusowych względów nadchodząca trasa The Score została właśnie przesunięta na czerwiec 2022 roku. Znany z hitów „Legend”, „Oh My Love” i „Unstopabble” duet nie zapomniał jednak o swoich polskich fanach i zgodnie z zapowiedzią, przyjedzie do nas na dwa koncerty! Tym samym The Score zagrają 15 listopada w krakowskim klubie Kwadrat, a dzień wcześniej, 14 listopada w warszawskiej Proximie. Zakupione już bilety naturalnie zachowują swoją ważność!

The Score to Eddie Anthony (wokal, gitara) i Edan Dover (klawisze, produkcja). Ich kariera nabrała tempa w 2015 roku, kiedy to utwór „Oh My Love” został wykorzystany w kampanii promocyjnej brytyjskich supermarketów Asda. W następnych latach The Score wydali serię świetnie przyjętych EP-ek: „Where Do You Run” (2015), „Unstoppable” (2016), „Myths & Legends” (2017), „Stripped” (2017), „Pressure” (2019) i „Stay” (2019) a także debiutancki album studyjny „Atlas” z 2017 roku.

The Score są obecnie świeżo po wydaniu swojego drugiego albumu – “Carry On”. Płyta ukazała się w sierpniu, a promował ją niosący skojarzenia z Imagine Dragons singiel z gościnnym udziałem Travisa Barkera, zatytułowany “All of Me”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na The Score