Przejdź do głównej treści strony

The Stubs | Kraków

25.04.2024, thursday, 19:00
Klub Alchemia, Kraków ul. Estery 5, Kraków
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Dancin' Shoes Gigs zaprasza na koncert muzyki rock'n'roll:

THE STUBS

TOP 1 polskiego rock’n’rolla. Nie ma w tym kraju drugiego takiego zespołu. Tomek, Radek i Łukasz (a teraz Dominik) od 2010 roku wydali 5 płyt i kilka epek, ale przede wszystkim zjechali pół świata i zagrali setki porywających koncertów. Grali …

Dancin' Shoes Gigs zaprasza na koncert muzyki rock'n'roll:

THE STUBS

TOP 1 polskiego rock’n’rolla. Nie ma w tym kraju drugiego takiego zespołu. Tomek, Radek i Łukasz (a teraz Dominik) od 2010 roku wydali 5 płyt i kilka epek, ale przede wszystkim zjechali pół świata i zagrali setki porywających koncertów. Grali na największych festiwalach, na skłotach, dachach, w kiblach, klubach, lasach, szopach, garażach, trolejbusach… Nieważne. Jesienią chłopcy wydali nową płytę i ruszyli w trasę. Byłoby nie na miejscu to przegapić.

https://www.facebook.com/thestubswarsaw

linktr.ee/thestubswarsaw

PAGAN IDOL
Piwniczny doom zeskrobany z pozostałości skłotowego moshpitu. Czciciele wiedźm, tępiciele księży, obrońcy Two-Spirit, powiernicy Góry Milczenia.
https://www.youtube.com/watch?v=pzprkUU8wms
 

Tickets

Active

BILET WSTĘPU

54.50 zł
Available until sold out
Soon
Od 64,50 zł

AT THE DAY OF THE EVENT

BILET WSTĘPU

64.50 zł
A service charge is added to the tickets

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.