Przejdź do głównej treści strony

The Stubs | Las Trumien | Black Stocking | Katowice

28.04.2024, sunday, 19:00
PIĄTY DOM, Katowice Matejki 2, 40-077 Katowice
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Dancin' Shoes Gigs & Happy Dying zapraszają na koncert na którym zagrają:

THE STUBS
TOP 1 polskiego rock’n’rolla. Nie ma w tym kraju drugiego takiego zespołu. Tomek, Radek i Łukasz (a teraz Dominik) od 2010 roku wydali 5 płyt i kilka epek, ale przede wszystkim zjechali pół świata i zagrali setki …

Dancin' Shoes Gigs & Happy Dying zapraszają na koncert na którym zagrają:

THE STUBS
TOP 1 polskiego rock’n’rolla. Nie ma w tym kraju drugiego takiego zespołu. Tomek, Radek i Łukasz (a teraz Dominik) od 2010 roku wydali 5 płyt i kilka epek, ale przede wszystkim zjechali pół świata i zagrali setki porywających koncertów. Grali na największych festiwalach, na skłotach, dachach, w kiblach, klubach, lasach, szopach, garażach, trolejbusach… Nieważne. Ostatniej jesieni chłopcy wydali nową płytę i ruszyli w trasę. Byłoby nie na miejscu to przegapić.
https://www.facebook.com/thestubswarsaw
linktr.ee/thestubswarsaw

LAS TRUMIEN - katowicko-wrocławska kolaboracja, skupiająca się na wszelkim złu, jakiego dopuścił się człowiek. Piwniczny sludge wymieszany z doomem plus polskie teksty bazujące na prawdziwych zbrodniach dokonanych przez najgorsze kreatury, jakie zrodziła nasza planeta. Na koncie mają cztery wydawnictwa sygnowane nazwą Piranha Music, a ostatnim z nich jest album „Głód Zabijania”, wydany w marcu 2023.
https://www.facebook.com/lastrumien
https://lastrumien.bandcamp.com/

BLACK STOCKING

Black Stocking gra rock n rolla, ale w sumie już nie grają. Stubsi zaproponowali wspólny gig i się zgodzili, bo zawsze fajnie się przy nich polansować. Gorzej, że to niedziela bo nie można się nawalić. To znaczy można, ale w poniedziałek trzeba wstać do roboty - na tym polega odpowiedzialność.
spotify.com

Tickets

Active

BILET WSTĘPU

54.50 zł
Available until sold out
Soon
Od 64,50 zł

AT THE DAY OF THE EVENT

BILET WSTĘPU

64.50 zł
A service charge is added to the tickets

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.