Przejdź do głównej treści strony

this.place 31.05.2024 | Kraków

31.05.2024, friday, 22:00
Pałac pod Baranami, Kraków Rynek Główny 27, 31-010 Kraków
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Wydarzenie this.place, cieszące się renomą jednego z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń w Krakowie, odbędzie się 31 maja 2024 roku w nowej, prestiżowej lokalizacji - Pałacu Pod Baranami. Pałac ten, zlokalizowany na krakowskim Rynku, jest miejscem o bogatej historii kulturalnej, kojarzonym z literackimi wieczorami i artystycznymi spotkaniami, które przyciągały elitę intelektualną Polski. …

Wydarzenie this.place, cieszące się renomą jednego z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń w Krakowie, odbędzie się 31 maja 2024 roku w nowej, prestiżowej lokalizacji - Pałacu Pod Baranami. Pałac ten, zlokalizowany na krakowskim Rynku, jest miejscem o bogatej historii kulturalnej, kojarzonym z literackimi wieczorami i artystycznymi spotkaniami, które przyciągały elitę intelektualną Polski. Wprowadzenie this.place do Pałacu Pod Baranami to wydarzenie bez precedensu, które wzbogaci tradycje miejsca o nową warstwę doznań muzycznych i wizualnych.

Headlinerem wydarzenia będzie BOg, którego ostatnie wydawnictwa dla Afterlife, Spectrum oraz Atlant stanowią gwarancję najwyższej jakości muzycznych przeżyć. Występ BOG-a będzie wspierany przez Leona, jednego z najbardziej doświadczonych dj house & techno w Polsce, oraz przez lokalnego dj-a PeeTeeS, co razem zapowiada niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników wyjątkowego wydarzenia w historycznym sercu Krakowa.


Tickets

Sold out

VIP

VIP

579.99 zł

1st Pool

BILET WSTĘPU

168.60 zł

2nd Pool

BILET WSTĘPU

200.40 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.