Biletomat Imprezy Pogotowie Techno // Overdose

Imprezy: Pogotowie Techno // Overdose

Bilety na imprezę

Pogotowie Techno // Overdose

termin

So, 02 marca 2019 godz. 22:00

miejsce

Hidden Event Zone
pl. Komuny Paryskiej 6, 90-007 Łódź

organizator

Revive

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 15 sty 2019 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 14 lut 2019 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 mar 2019 18:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Pogotowie Techno // Overdose

Chyba już wspominaliśmy, to nie będzie spacerek… To będzie najkwaśniejsza noc w roku. Noc podczas, której żrące dźwięki Acid Techno, przenikną do Waszych umysłów, a zakwaszenie organizmu osiągnie poziom, który potocznie nazywany jest “przedawkowaniem”.

„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Wierzymy w potencjał naszego miasta i dlatego Pogotowie Techno wchodzi na nowy, wyższy poziom organizacji undergroundowych eventów. Na pierwszą edycję - ACID OVERDOSE. zaprosiliśmy znakomitych artystów, a wśród nich, bezapelacyjnie, crème de la crème Acid Techno, czyli słynne “dziewiątki”. Wielu z Was miało okazję ich poznać z energetycznych LIVE setów, które na całym świecie otwierają coraz to szersze przestrzenie świadomości elektronicznych dźwięków. Kolejnymi z zaproszonych gości jest odkrycie minionego roku, czyli duet OTHK z Sopotu, który spektakularnie zaznacza obecność na polskiej scenie DJ-skiej swoimi LIVE setami granymi na modularach – istny ogień!
Następnymi gośćmi będą reprezentanci ekipy Revive, czyli: Terstin i RTMTSa dopełnieniem line-upu marcowego przedawkowania będzie nasz lokalny, łódzki duet: Expected Gates.

Impreza odbędzie się w nowym dla świata Techno miejscu: Hidden Event Zone - dużej industrialnej przestrzeni, specjalnie przygotowanej pod kątem oświetlenia i wystroju, tak aby każdy doświadczył klimatu tego miejsca.
Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, gdyż ilość miejsc jest ograniczona a dodatkowo, zakupione wcześniej bilety gwarantują wejście bez kolejki, okazjonalny gadżet i… co jeszcze, dowiecie się niebawem ;)

Line up:
- 999999999 live
- OTHK live
- Expected Gates
- Terstin
- RTMTS

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie