Biletomat Imprezy Pogotowie Techno // Overdose

Imprezy: Pogotowie Techno // Overdose

Bilety na imprezę

Pogotowie Techno // Overdose

termin

So, 02 marca 2019 godz. 22:00

miejsce

Hidden Event Zone
pl. Komuny Paryskiej 6, 90-007 Łódź

organizator

Revive

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 15 sty 2019 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 14 lut 2019 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 mar 2019 18:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Pogotowie Techno // Overdose

Chyba już wspominaliśmy, to nie będzie spacerek… To będzie najkwaśniejsza noc w roku. Noc podczas, której żrące dźwięki Acid Techno, przenikną do Waszych umysłów, a zakwaszenie organizmu osiągnie poziom, który potocznie nazywany jest “przedawkowaniem”.

„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Wierzymy w potencjał naszego miasta i dlatego Pogotowie Techno wchodzi na nowy, wyższy poziom organizacji undergroundowych eventów. Na pierwszą edycję - ACID OVERDOSE. zaprosiliśmy znakomitych artystów, a wśród nich, bezapelacyjnie, crème de la crème Acid Techno, czyli słynne “dziewiątki”. Wielu z Was miało okazję ich poznać z energetycznych LIVE setów, które na całym świecie otwierają coraz to szersze przestrzenie świadomości elektronicznych dźwięków. Kolejnymi z zaproszonych gości jest odkrycie minionego roku, czyli duet OTHK z Sopotu, który spektakularnie zaznacza obecność na polskiej scenie DJ-skiej swoimi LIVE setami granymi na modularach – istny ogień!
Następnymi gośćmi będą reprezentanci ekipy Revive, czyli: Terstin i RTMTSa dopełnieniem line-upu marcowego przedawkowania będzie nasz lokalny, łódzki duet: Expected Gates.

Impreza odbędzie się w nowym dla świata Techno miejscu: Hidden Event Zone - dużej industrialnej przestrzeni, specjalnie przygotowanej pod kątem oświetlenia i wystroju, tak aby każdy doświadczył klimatu tego miejsca.
Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, gdyż ilość miejsc jest ograniczona a dodatkowo, zakupione wcześniej bilety gwarantują wejście bez kolejki, okazjonalny gadżet i… co jeszcze, dowiecie się niebawem ;)

Line up:
- 999999999 live
- OTHK live
- Expected Gates
- Terstin
- RTMTS

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK