Biletomat Koncerty Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

Koncerty:  Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

Bilety na koncert

Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

termin

Czw, 07 maja 2015 godz. 20:00

miejsce

Fabryka Batycki Art & Business Meeting
ul. Kamienna Grobla 28/29, Gdańsk

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 04 kwi 2015 18:11

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Czw, 07 maj 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Portico w Gdańsku!

Portico, Jazzpospolita

Mając świadomość, że nie wszyscy z Was zdołają dojechać na X edycję Tauron Nowa Muzyka i zobaczyć wszystkie zaproszone w tym roku zespoły, chcielibyśmy ogłosić radosną nowinę dla fanów grupy Portico.

Zespół, który zasłynął dzięki egzotycznym nu-jazzowym brzmieniom, tworzonym za pomocą bębna Hang, po czym ewoluował w trio poszukujące nowych środków wyrazu wśród synth-popowych melodii i połamanych elektronicznych rytmów, pojawi się nie tylko w Katowicach! Już szóstego maja będziecie mogli ich wysłuchać w Warszawie, gdzie zagrają w klubie Miłość Kredytowa, dzień później zaś zapraszamy wszystkich do Fabryki Batycki w Gdańsku, gdzie odbędzie się drugi koncert Portico. Grupa przyjeżdża do Polski po raz pierwszy w zupełnie odmienionym składzie i z premierowym materiałem, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Ninja Tune.

A jeśli zachwycicie się nowym wcieleniem Portico tak mocno jak Jamie Woon i Joe Newman z Alt-J, którzy współpracowali z zespołem przy nowych piosenkach, serdecznie zapraszamy Was na powtórkę z tego doświadczenia już w sierpniu!

Przed koncertem Portico wystąpi zespół Jazzpospolita.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK