Biletomat Koncerty Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

Koncerty: Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

Bilety na koncert

Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

termin

Czw, 06 października 2016 godz. 20:00

miejsce

NRD
Browarna 6, 87-100 Toruń

organizator

NRD

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 05 paź 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 06 paź 2016 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄BOVSKA po raz pierwszy zawita do Torunia

BOVSKA po raz pierwszy zawita do Torunia. Singlowa piosenka "Kaktus" stała się motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN "Druga Szansa", w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska. Jej utwory już teraz biją rekordy popularności w Internecie. Teraz będziecie mieli okazję posłuchać jej na żywo, a BOVSKA to zdecydowanie jedno z największych muzycznych objawień tego roku.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 6 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka "Kaktus" jest motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN "Druga Szansa".

BOVSKA ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Już na jesieni Artystka wyruszy w trasę koncertową KAKTUS TOUR, która obejmie kluby w całej Polsce.

Wokalistka od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. Możemy mieć pewność, że równie wyjątkowa będzie jej jesienna trasa KAKTUS TOUR.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Bovska

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK