Biletomat Koncerty Kraków President Bongo & The Emotional Carpenters

Koncerty: President Bongo & The Emotional Carpenters

Bilety na koncert

President Bongo & The Emotional Carpenters

termin

So, 12 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Muzeum Manggha
ul. M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków

organizator

Good Music Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 03 lis 2016 08:59

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄President Bongo & The Emotional Carpenters w Krakowie!

President Bongo & The Emotional Carpenters

Stephan Stephensen aka President Bongo to jeden z założycieli legendarnej formacji GusGus. Przez 20 lat był jej kluczowym elementem, współtworząc jej sukces na wielu płaszczyznach. Jako wokalista, kompozytor, tekściarz i producent, ale również jako designer, filmowiec i fotograf! W tym czasie prowadził również swoją solową karierę jako dj i producent, m.in. tworząc kolektyw Gluteus Maximus, nagrywając EP-ki i remiksy dla Sigur Rós, Trentemöllera i GusGus.

Wiosną 2015 roku ostatecznie opuścił GusGus, by skoncentrować się na swojej solowej karierze. W październiku 2015 roku, nakładem AlbumLabel ukazał się jego solowy koncept album Serengeti, nagrany wspólnie z przyjaciółmi z Islandii. Płyta zyskała ogólnoświatowe uznanie jako nowe, świeże spojrzenie na muzykę taneczną, mieszankę kraut rock, afrykańskich rytmów i jazzu, w sam raz do jazzowych klubów, afrykańskich piwnic czy tanecznych imprezowni. W 2016 rok projekt zyskał oblicze koncertowe jako President Bongo & The Emotional Carpenters i rozpoczął podróże po świecie. Na scenie Stephen występuje z towarzyszeniem 4 muzyków i charakterystyczną oprawą wizualną.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK