Biletomat Koncerty Prong

Koncerty: Prong

Bilety na koncert

Prong

termin

Nd, 03 kwietnia 2016 godz. 18:30

miejsce

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 02 kwi 2016 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 03 kwi 2016 16:00

80 PLN

Wyprzedane 

📄Prong we Wrocławiu!

Prong

Knock Out Productions z przyjemnością prezentuje koncert legendy industrialowo-metalowego grania, amerykańskiej formacji Prong. Zespół zagra 03.04.2016 w wrocławskim klubie Alibi. Prong wyrusza w trasy niezwykle rzadko, więc będzie to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć ten doskonały zespół na żywo.

Wejście: 18:30 Start: 19:00

PRONG (USA) Thrash-Metal, Industrial, Crossover:

Do inspiracji ich muzą przyznają się Trent Reznor z Nine Inch Nails, Jonathan Davis z Korn. Nagrywali kiedyś piosenkę do filmu z samym legendarnym Rayem Manzarkiem z The Doors. Prong to niesamowity zespół, który wspaniale połączył elementy industrialu, thrash metalu, punka i hard core’u.

Od blisko 30 lat liderem grupy jest pochodzący z Nowego Jorku Tommy Victor, były dźwiękowiec w legendarnym klubie „CBGB”. To on jest autorem muzyki i tekstów Prong oraz jego wokalistą. Z zespołem nagrał osiem regularnych płyt studyjnych, z których „Prove You Wrong”, „Cleansing” i „Rude Awakening” mają już status kultowy. Podobnie jak genialne kawałki „Whose Fist Is This Anyway?” i „Snap Your Fingers, Snap Your Neck” z drugiej z wymienionych. Tommy na żywo to dynamit, o czym mogli przekonać się choćby ci, którzy w 2008 roku widzieli w stołecznej Stodole koncert Ministry, z którymi Victor niejednokrotnie pracował. W 2012 roku ukazał się krążek „Carved Into Stone”, a dwa lata później dziesiąty album studyjny „Ruining Lives”. W Polsce Amerykanie będą promować jednak promować najnowsze płytę „Songs from the Black Hole”. Prong nie grywa zbyt wielu tras, więc grzechem byłoby ten koncert przegapić.
Sprawdź, jeśli lubisz: Ministry, Helmet, Pantera, White Zombie, Machine Head...

Zamów bilety juź teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK