Biletomat Koncerty Gorzów Wielkopolski SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

Koncerty: SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

Bilety na koncert

SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

termin

Pt, 17 marca 2017 godz. 21:00

miejsce

C-60
Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 21 lut 2017 12:05

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Solar/Białas w C-60!

Solar x Białas

Oświadczamy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz artysty zmuszeni jesteśmy do zmiany miejsca oraz daty koncertu. Zakupione bilety można będzie oddawać w punktach zakupu. Z tego co nam wiadomo nowa data koncertu to 26.05. Informujemy również, że NIE będziemy odpowiedzialni za to wydarzenie. Wszelkie pytania związane z nowym koncertem prosimy kierować na fp SB MAFFIJI. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Blood Brothers & SB Mafija management.

Po solowym, dziś już złotym, krążku Białasa H8M4, SB Maffija postarała się o kolejny sztos. Kilka tygodni temu w sprzedaży pojawiła się płyta#nowanormalność duetu Solar/Białas. Na polskiej rap scenie zawrzało.

Teraz najgłośniejszy duet 2016 roku rusza w trasę.

Blakablaka Tour rozpoczął warszawski SB FFestiwal. Chłopaki w najbliższych miesiącach przemierzą setki kilometrów odwiedzając kolejne miasta i miasteczka. Zagrają „złoty materiał” , sztosy z #nowejnormalności i oczywiście stare hity.

-----------------
Solar i Białas to wieloletni koledzy zza mikrofonu. Od 2008 roku przeszli razem długą drogę. Od bitew freestylowych, przez podziemne mixtejpy, epki, płyty, single. Dziś reprezentują własną ekipę i wydawnictwo.

--------------------
#nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań "milenialsów". Na krążku nie zabrakło także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji.

H8M4 to solowa płyta Białasa i zarazem kontynuacja serii dobrze znanej najwierniejszym fanom artysty. Białas na trzech pierwszych mixtape'ach szlifował umiejętności, które prezentuje w pełni na najnowszej płycie, powracając do agresywnego stylu, będącego jego wizytówką.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK