Biletomat Koncerty SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

Koncerty: SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

Bilety na koncert

SB MAFFIJA / Blakablaka Tour - Solar x Białas

termin

Pt, 17 marca 2017 godz. 21:00

miejsce

C-60
Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

organizator

Blood Brothers Art Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 21 lut 2017 12:05

35 PLN

Wyprzedane 

📄Solar/Białas w C-60!

Solar x Białas

Oświadczamy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz artysty zmuszeni jesteśmy do zmiany miejsca oraz daty koncertu. Zakupione bilety można będzie oddawać w punktach zakupu. Z tego co nam wiadomo nowa data koncertu to 26.05. Informujemy również, że NIE będziemy odpowiedzialni za to wydarzenie. Wszelkie pytania związane z nowym koncertem prosimy kierować na fp SB MAFFIJI. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Blood Brothers & SB Mafija management.

Po solowym, dziś już złotym, krążku Białasa H8M4, SB Maffija postarała się o kolejny sztos. Kilka tygodni temu w sprzedaży pojawiła się płyta#nowanormalność duetu Solar/Białas. Na polskiej rap scenie zawrzało.

Teraz najgłośniejszy duet 2016 roku rusza w trasę.

Blakablaka Tour rozpoczął warszawski SB FFestiwal. Chłopaki w najbliższych miesiącach przemierzą setki kilometrów odwiedzając kolejne miasta i miasteczka. Zagrają „złoty materiał” , sztosy z #nowejnormalności i oczywiście stare hity.

-----------------
Solar i Białas to wieloletni koledzy zza mikrofonu. Od 2008 roku przeszli razem długą drogę. Od bitew freestylowych, przez podziemne mixtejpy, epki, płyty, single. Dziś reprezentują własną ekipę i wydawnictwo.

--------------------
#nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań "milenialsów". Na krążku nie zabrakło także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji.

H8M4 to solowa płyta Białasa i zarazem kontynuacja serii dobrze znanej najwierniejszym fanom artysty. Białas na trzech pierwszych mixtape'ach szlifował umiejętności, które prezentuje w pełni na najnowszej płycie, powracając do agresywnego stylu, będącego jego wizytówką.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK