Biletomat Koncerty Poznań Ten Typ Mes / 29.11 / Poznań

Koncerty: Ten Typ Mes / 29.11 / Poznań

Bilety na koncert

Ten Typ Mes / 29.11 / Poznań

termin

Czw, 29 Listopad 2018 godz. 20:00

miejsce

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

organizator

TBA MUSIC

Bilety


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 26 paź 2018 21:02

39 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Czw, 29 list 2018 16:00

49 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Ten Typ Mes 29 listopada w klube Próżność!

Ten Typ Mes

Otwarcie drzwi: 19:00
Początek koncertu: 20:00

Po dwóch miesiącach przerwy Ten Typ Mes powraca na trasę! Z tej okazji zapraszamy na poznański koncert rapera który odbędzie się 29 listopada w klube Próżność!

Ten Typ Mes, właściwie Piotr Szmidt – polski raper, wokalista, producent muzyczny, realizator nagrań, autor tekstów, wydawca i felietonista. Artysta ma na koncie dziesięć albumów, w tym trzy złote płyty. Dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka.
Ten Typ Mes jest jednym z założycieli niezależnej wytwórni płytowej oraz producenta ubrań - Alkopoligamia.com. Wytwórnia ma w katalogu łącznie ponad czterdzieści oficjalnych i nieoficjalnych wydawnictw, jak i kilkanaście sezonowych kolekcji ubrań dla mężczyzn i kobiet.
Szmidt współpracował w swoje karierze muzycznej m.in. z takimi artystami jak Włodi, Pezet, Andrzej Dąbrowski, Iza Lach, Dawid Podsiadło, Łona, Eldo, Krystyna Prońko, Maria Peszek, Quebonafide, Olaf Deriglasoff, Peja, Donatan, Kortez, Grubson, Monika Borzym. Jest regularnym felietonistą Co Jest Grane24 oraz Gazety Magnetofonowej.
Ten Typ Mes na żywo występuje z 5 osobowym składem. Kierownikiem muzycznym zespołu jest, klawiszowy wirtuoz, Andrzej „Fonai” Pieszak, na bębnach Jose Manuel Alban Juarez, na wokalu, samplerze, klawiszu i basie Ina West oraz wspierający Mesa wokalnie Kinga Miśkiewicz i Łukasz Stasiak. Ten skład to mieszanka talentów, która na scenie wybucha z wyjątkową precyzją, a potwierdzali to już na największych scenach w kraju jak i za granicą. Od białostockiego Up To Date Festival przez katowicki Tauron Nowa Muzyka, krakowski Live Festival aż po Hip Hop Kemp w Czechach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.