Biletomat Koncerty The Paper Kites

Koncerty: The Paper Kites

Bilety na koncert

The Paper Kites

termin

So, 23 stycznia 2016 godz. 19:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 22 sty 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
So, 23 sty 2016 15:00

40 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The Paper Kites w Warszawie!

The Paper Kites

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty grupy The Paper Kites. Australijczyków zobaczyć będzie można 22 stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą i 23 stycznia w warszawskiej Hydrozagadce.

19:00 drzwi, 20:00 support, 21:00 The Paper Kites

Zespół powstał pięć lat temu w Melbourne i debiutował w 2001 roku EPką „Woodland”. Po wydaniu pierwszego albumu („States”, 2013), The Paper Kites stali się jedną z ulubionych grup w kraju, grając koncerty na całym kontynencie. Sukces w ojczyźnie zaowocował m.in. wspólną trasą z City And Colour po Ameryce Północnej.

W 2015 roku The Paper Kites wrócili z nowym krążkiem – „twelvefour”. Płyta oparta jest na twierdzeniu, że najbardziej twórczym czasem dla artysty są godziny między północą a czwartą rano – i w takim czasie właśnie powstały szkice piosenek, które tworzył frontman – Sam Bentley. Przez dwa bezsenne miesiące powstało około 30 numerów, które finalnie złożyły się na nową płytę. Muzycy nagrywali w Seattle, a nad całością produkcji czuwał Phil Ek, który pracował już m.in. z Father John Misty czy Fleet Foxes. „twelvefour” ukazał się w sierpniu, a zapowiadał go rewelacyjny singiel „Electric Indigo”: https://www.youtube.com/watch?v=HWF5_wdqQj0.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK