Biletomat Koncerty We Draw A - live & KAMP! - dj set

Koncerty: We Draw A - live & KAMP! - dj set

Bilety na koncert

We Draw A - live & KAMP! - dj set

termin

Pt, 11 listopada 2016 godz. 19:30

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 02 lis 2016 22:01

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 10 lis 2016 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 lis 2016 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄We Draw A i KAMP! w Sfinks700

We Draw A
KAMP!

We Draw A ruszają w trasę promującą swój tegoroczny album zatytułowany „Ghosts”. Choć premiera wydawnictwa miała miejsce w maju, zespół zdecydował się ruszyć z koncertami dopiero na jesień, by klimat albumu podkreślała także aura. Obok WDA wystąpi również drugi zespół Radka Krzyżanowskiego - KAMP!, który tej nocy zaprezentuje wSfinksie specjalnie przygotowany DJ Set!

We draw A LIVE - Saturdays Ghosts Tour
KAMP! DJ Set

We draw A
To wrocławski duet, który pojawił się na scenie w 2013 roku, wzbudzając zainteresowanie singlem „Tears From The Sun”. Radek Krzyżanowski i Piotr Lewandowski zupełnie naturalnie podeszli do pomysłu wspólnego tworzenia, który przerodził się w pełnoprawny projekt. Po wydaniu dwóch krótkich EP-ek, w listopadzie 2014 ukazał się ich długogrający debiut „Moments”. Płyta spotkała się z rewelacyjnym odbiorem prasy i fanów, a zespół zagrał kilkanaście koncertów u boku KAMP!, macierzystej formacji Radka Krzyżanowskiego. Wiosną 2016 wydali swój drugi album, „Ghosts” , o którym mówili: „"Ghosts" to w warstwie tekstowej płyta o śmierci (osoby ale też związku, uczuć), a szczególnie o tych momentach "przed" i "po".

KAMP!
Prawdziwe objawienie polskiej sceny muzyki elektronicznej. Jeszcze chyba nigdy nikt w ciągu roku od pierwszego scenicznego występu (jesień 2008) nie osiągnął tak wiele. Kamp! wydał dwie epki. Mimo to jego członkowie zdążyli założyć niezależne wydawnictwo brennesel.pl, w którym wydają muzykę z pogranicza idm/disco/electro/powerpop. Pojawili się chyba we wszystkich opiniotwórczych mediach w Polsce, zbierając jednogłośnie euforyczne recenzje. Zostali zaproszeni na najważniejsze polskie festiwale muzyczne (m. in. Selector w Krakowie, Open'er w Gdyni). Recenzenci i fani są zgodni – taka muzyka nie powstawała w Polsce od dawna i to naprawdę europejski, jeśli nie światowy poziom.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl