Biletomat Koncerty Youth Code - POZNAŃ

Koncerty: Youth Code - POZNAŃ

Bilety na koncert

Youth Code - POZNAŃ

termin

So, 07 kwietnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Winiary Bookings

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 kwi 2018 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 kwi 2018 17:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Youth Code zagrają w Poznaniu!

YOUTH CODE

Agencja WiniaryBookings zaprasza na jedyne takie koncerty EBM w Polsce! Youth Code zagra 6 kwietnia w Warszawie (Hydrozagadka) oraz 7 kwietnia w Poznaniu (Pod Minogą).

YOUTH CODE - EBM/Industrial (Los Angeles)

Youth Code to amerykański duet EBM utworzony w roku 2012 przez Sarę Taylor i Ryan’a George’a w Los Angeles w Kalifornii. Styl muzyczny duetu, zgodnie z modelem wczesnego Wax Trax! Records, został opisany jako muzyka industrialna z „hardcoreangst”. Po wydaniu samodzielnie wydanej kasety w 2012 roku i przypadkowym spotkaniu z Psychic TV, Youth Code zostało zaproszone do wydania pierwszego singla "Keep Falling Apart" za pośrednictwem Angry Love Productions. Od tego czasu wydali dwa pełnometrażowe albumy studyjne, EP i dwa dodatkowe single.

W 2013 r. Youth Code podpisało kontrakt z Dais Records, wydając debiutancki album. Zespół grał supporty przed takimi grupami jak AFI, Suicide Commando i Nothing. Muzyka tej pary przyciągnęła uwagę mainstreamowych mediów takich jak The Times czy Pitchfork, a także otrzymała pochwały ze strony dużych projektów takich jak Skinny Puppy i Front Line Assembly, które zaprosiły ich na trasę Eye vs. Spy w 2014 roku. Youth Code otwierało koncerty dla Skinny Puppy na trasie „Down the SocioPath” w roku 2015 i od tamtej pory zespół występował w całym kraju. Najnowszy album "Commitment to Complications" ukazał się w kwietniu 2016 roku

„Carried Mask” - https://www.youtube.com/watch?v=HnEod0IozYw
„For I am Cursed” - https://www.youtube.com/watch?v=1b5QzTZEV0c
Youth Code dla Noisey - https://www.youtube.com/watch?v=PUBaVLsfvfY
Youth Code dla Amoeba - https://www.youtube.com/watch?v=Pn7jn41Ykps

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Youth Code Promocja na Dzień Kobiet 2018!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK