Chat with us, powered by LiveChat

Live2Listen

Bilety na koncerty - Live2Listen!

Kilka słów o naszym zespole. Już od paru lat z pasją i zaangażowaniem zajmujemy się kompleksową organizacją koncertów- od promocji w mediach społecznościowych i nie tylko, poprzez precyzyjne dopracowanie kwestii technicznych i logistycznych związanych z obsługą eventu, aż do jego finalnej realizacji. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast realizujemy projekty na terenie całej Polski, między innymi w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi czy też Poznaniu.

Mieliśmy przyjemność organizacji zarówno koncertów zagranicznych, jak i polskich artystów. Moglibyśmy długo wymieniać: legendarny koncert The Game w warszawskiej Progresji, absolutnie niesamowity koncert Machine Gun Kelly w Hali Koło w Warszawie czy też historyczne 20-lecie Mobb Deep w katowickim Mega Clubie. Nie możemy nie wspomnieć o naszej wieloletniej współpracy koncertowej z legendarną Molestą Ewenement. Organizowane przez nas 18-lecie ekipy w warszawskiej Proximie przeszło do historii.
Do listy artystów, z którymi realizowaliśmy projekty możemy dopisać jeszcze między innymi: Dilated Peoples, Hopsin, Evidence, KRS One, KęKę, Paluch, Tede, O.ST.R., Fisz, Kali, Miuosh, 2 Sławy i wielu innych.


Biletomat Live2Listen
Nie znaleziono pasujących wydarzeń.