Biletomat Muzyka klubowa POSSESSION x Tama: Hector Oaks | DJ Gigola | Sept

Muzyka klubowa: POSSESSION x Tama: Hector Oaks | DJ Gigola | Sept

Bilety na clubbing

POSSESSION x Tama: Hector Oaks | DJ Gigola | Sept

termin

Pt, 13 sierpnia 2021 godz. 23:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Sztama Projekt Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 13 sie 2021 23:00

50 PLN

Wyprzedane


 

📄POSSESSION TECHNO w Tamie!

Héctor Oaks, DJ Gigola, Sept, vj Lola Haze, Light Touch


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Po tygodniach niecierpliwego wyczekiwania nareszcie możemy podzielić się z Wami wydarzeniem, które rozgrzewa nasze myśli bardziej, niż lipcowe upały.

Już 13 sierpnia zapraszamy Was na najgorętszy event tego lata - noc pełną dzikości, swobody i niczym nieskrępowanej, hedonistycznej zabawy.

Possession to seria imprez, które zredefiniowały francuski underground. Nacisk na wolność oraz eklektyczne podejście do muzyki bez gatunkowego skrępowania przyniosły ekipie Possession miano prekursorów techno-queerowych wydarzeń, czyniąc ten projekt jednym z najbardziej respektowanych na klubowej scenie.

Tej nocy do wspólnych harców zaprosiliśmy troje artystów związanych z Possession, ale to nie koniec atrakcji. Zadbamy o to, by była to jedna z tych imprez, które zapadną Wam w pamięć na długo. Więcej informacji niebawem.

𝗹𝗶𝗻𝗲-𝘂𝗽:

Héctor Oaks
DJ Gigola
Sept
vj Lola Haze
Light Touch

Wydarzenie odbywa się w duchu aktualnych przepisów sanitarnych. Prosimy o przestrzeganie regulaminu, noszenie maseczek, korzystanie z punktów dezynfekcji rąk oraz zachowywanie dystansu.

Bilety z przedsprzedaży na wejściu będą wymieniane na opaski upoważniające do uczestnictwa wydarzeniu TAMA / POSSESSION oraz afterparty w Projekt Lab.

Aby mieć pewność uczestniczenia w wydarzeniu, przy wymianie biletów na opaski należy przedstawić jeden z trzech dokumentów:
- pisemne oświadczenie Uczestnika, którego wzór można znaleźć pod linkiem (wzór oświadczenia zostanie wysłany w mailingu kilka dni przed wydarzeniem).
- zaświadczenie o szczepieniu wystawione w punkcie szczepienia lub pobrane z profilu pacjenta na portalu gov.pl
- unijny Certyfikat Szczepienia w postaci kodu QR w aplikacji mObywatel (kod QR uzyskujecie już po pierwszej dawce).

Dokumenty nie będą od Was zbierane – należy je okazać naszej obsłudze w punkcie wymiany biletów. Prosimy Was, żebyście zabrali ze sobą dokument tożsamości oraz zachowali przy sobie jeden z powyżej wymienionych dokumentów przez cały okres trwania wydarzenia. Limit osób, które mogą uczestniczyć w wydarzeniu bez pokazania jednego z 3 w/w dokumentów wynosi zgodnie z przepisami 150 osób. Po wyczerpaniu się tego limitu zastrzegamy sobie prawo do odmowy wymiany biletu na opaskę i zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!