Przejdź do głównej treści strony

1914 / Three Eyes of The Void / DEADLINE | Warszawa

25.04.2024, czwartek, 19:00
VooDoo, Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, 01-242 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

1914 - Metal z tekstami z czasów I wojny światowej to sprawa tradycyjna – szczególnie w sektorze ekstremalnego metalu, gdzie takie zespoły jak Endstille, God Dethroned czy Hail of Bullets stawiają wysoko poprzeczkę. Ale żaden z nich nie potraktował sprawy tak poważnie (także wizualnie!) jak 1914! Ukraiński zespół łączy sczerniały, …

1914 - Metal z tekstami z czasów I wojny światowej to sprawa tradycyjna – szczególnie w sektorze ekstremalnego metalu, gdzie takie zespoły jak Endstille, God Dethroned czy Hail of Bullets stawiają wysoko poprzeczkę. Ale żaden z nich nie potraktował sprawy tak poważnie (także wizualnie!) jak 1914! Ukraiński zespół łączy sczerniały, masywny death metal z dźwiękowymi pejzażami dźwiękowymi, niepokojącymi melodiami i majestatycznym czynnikiem doom.

Three Eyes of the Void - powstał jako jednoosobowy projekt studyjny w Kijowie w Ukrainie w 2017 roku i zadebiutował EP-ką "The Moment of Storm". Po długiej i tragicznej przerwie projekt powrócił w pełnym składzie w Polsce i wydany przez zespół debiutancki album The Atheist to ponad 40 minut klimatycznego black metalu eksplorującego tematykę „Śmierci Boga i Mortality” – znanej maksymy Fryderyka Nietzschego.

Three Eyes of the Void to zimno, wściekłość i rozpacz, black metal, post metal i duża dawka groźnego piękna.

DEADLINE - połączenie death metalu z groovem i post-apokaliptycznym klimatem - tak w skrócie można opisać aktualną twórczość założonego w 2004 roku kwintetu z Tychów. Zespół ma na swoim koncie ponad 100 zagranych koncertów w tym występy u boku m.in. Acid Drinkers, Frontside oraz KAT & Roman Kostrzewski. Po długiej przerwie grupa powraca w odświeżonym składzie ze swoim nowym, najpotężniejszym dotychczas albumem zatytułowanym "Dust, Bones and Oblivion", którego promuje singiel i klip do utworu "Phobos Eclipse".

1914 (Historischer Blackened Death/Doom Metal - Lwów, Ukraina)

https://www.facebook.com/1914OfficialPage

https://www.youtube.com/watch?v=dC8sqWQxU9g

Three Eyes of The Void (Atmospheric Black Metal - Gdańsk, Polska)

https://www.facebook.com/teovband

https://www.youtube.com/watch?v=IqVu8JZPato

DEADLINE - (Death Metal / Groove - Tychy, Polska)

http://www.fb.com/DeadlinePL

https://www.youtube.com/watch?v=tlxqYE4lcIA

Bilety

Aktywne

Bilet wstępu

84,00 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 94,50 zł

II PULA

Bilet wstępu

94,50 zł

W DNIU KONCERTU

Bilet wstępu

105,00 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.