Przejdź do głównej treści strony

Rock Giants Tribute Party | Szczecin

10.05.2024, piątek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Dom Kultury Słowianin, Szczecin Józefa Korzeniowskiego 7, 70-211 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY na niezapomniany wieczór przy muzyce gigantów rocka takich jak AC/DC i MOTÖRHEAD w wykonaniu najlepszych polskich Tribute bandów.

ORGASMATRON - to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości legendzie Rock'n'Rolla Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy, Acid Drinkers (Titus), , …

ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY na niezapomniany wieczór przy muzyce gigantów rocka takich jak AC/DC i MOTÖRHEAD w wykonaniu najlepszych polskich Tribute bandów.

ORGASMATRON - to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości legendzie Rock'n'Rolla Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy, Acid Drinkers (Titus), , Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman), Michał "Mike D" Dolski Titus Tommy Gun, Ceti (Piotr Szpalik)

Sami o sobie:

"Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock ‘n’ roll, zrobił sobie sposób na życie.

Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy..., ale nie my ...i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!

4 SZMERY - To tzw. Tribute band słynnego zespołu AC/DC, Zespół „4 Szmery” powstał w 1998 roku, jako klasyczny „Tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 25 lat swojej działalności ,dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości. 

Bilety

Aktywne

Bilet wstępu

95,00 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 116,00 zł

W dniu koncertu

Bilet wstępu

116,00 zł
Wyprzedane

I Pula

Bilet wstępu

84,40 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.