Przejdź do głównej treści strony

ABORDAŻ! - house'owa sobota na 15. piętrze!

27.07.2019, sobota, 22:30
Bałtyk, Poznań Roosevelta 22, 60-829 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

ABORDAŻ! – house’owa sobota na 15. Piętrze Bałtyku

Za piąty rejs pod banderą ABORDAŻ odpowiadać będą prawdziwe wilki morskie! Duet Haze i Shamut to didżeje z kilkunastoletnim stażem, protoplasci poznańskiej house'owej sceny klubowej. Doświadczenie, nienaganna technika i doskonała selekcja sprawią, że mocno zabujamy 15 piętrem Bałtyku. Pokładem na tarasie …

 

ABORDAŻ! – house’owa sobota na 15. Piętrze Bałtyku

Za piąty rejs pod banderą ABORDAŻ odpowiadać będą prawdziwe wilki morskie! Duet Haze i Shamut to didżeje z kilkunastoletnim stażem, protoplasci poznańskiej house'owej sceny klubowej. Doświadczenie, nienaganna technika i doskonała selekcja sprawią, że mocno zabujamy 15 piętrem Bałtyku. Pokładem na tarasie zarządzi Creamer, a całości dopełnią tancerki w fantastycznych kostiumach od Maria Kompf Fashion Styling i instalacje audiowizualne od Noriaki i FTVision.

Abordaż - wszyscy na pokład!

* * *

27.07 (sobota)
Haze
Shamut

taras: Creamer
GDZIE: 15. piętro Bałtyk tower
start: 22:30

* * *

ABORDAŻ – nowy cykl imprez z muzyką elektroniczną, na które zaprosiliśmy ulubionych poznańskich djów oraz artystów z innych miast. Z naszymi muzycznymi bosmanami będziecie mogli bawić się na dużym parkiecie oraz na mniejszej sali na odkrytym tarasie! Każdy klubowy pirat z pewnością doceni zalety naszego rooftopu - widok na Poznań z każdej strony oraz - dla doświadczonych wilków morskich - możliwość obejrzenia wschodu słońca z najwyższego tarasu widokowego w naszym mieście.

Imprezowy MUS Na Lato zaskoczy Was też zupełnie innym wystrojem. Na Bałtyku obowiązują tylko akcenty marynistyczne! Postaraliśmy się, by scenografia pozwoliła Wam totalnie odpłynąć. Liczymy na to, że żadne koło ratunkowe nie będzie nikomu potrzebne.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

22,30 zł

Standard

Standard

27,40 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.