Przejdź do głównej treści strony

Speed Dating z Planszówkami | Wiek: 25-38 | Gdańsk

27.05.2024, poniedziałek, 18:00
Kinguin Esports Lounge, Galeria Metropolia 2nd Floor, Gdańsk Jana Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Speed Dating z planszówkami – zabawa, rywalizacja i szansa na miłość!

Poznajmy się przy planszówkach !

Na czym polegają szybkie randki z planszówkami? To proste! Zespół DreamDate wybiera takie tytuły gier, które inicjują rozmowy oraz interakcje między graczami. Dzielimy uczestników na kilkuosobowe damsko – męskie grupy, które grają wspólnie w …

Speed Dating z planszówkami – zabawa, rywalizacja i szansa na miłość!

Poznajmy się przy planszówkach !

Na czym polegają szybkie randki z planszówkami? To proste! Zespół DreamDate wybiera takie tytuły gier, które inicjują rozmowy oraz interakcje między graczami. Dzielimy uczestników na kilkuosobowe damsko – męskie grupy, które grają wspólnie w proste gry towarzyskie.

Czego możecie się spodziewać:

  • Ego – polega na zadawaniu pytań, które pozwalają lepiej się poznać
  • Taboo – gra z odgadywaniem haseł przez ich opisywanie, ale bez użycia zakazanych słów
  • Tajniacy – mocno rywalizacyjna gra, gdzie drużyny odgadują hasła na skojarzenia
  • Jenga – gra z układaniem wieży z klocków i następnie wyciąganiem jednego, tak by się nie zapadła, coś jak bierki, ale z klockami
  • Czółko – gra na zgadywanie kim lub czym jestem poprzez zadawanie pytań, na które można odpowiedzieć tak lub nie
  • Kalambury – stara jak świat gra polegająca na odgadywaniu haseł, które pokazują, bez słów, inni członkowie drużyny
  • Dobble – tu liczy się dobre oko i prędkość, trzeba znaleźć ten sam obrazek na dwóch pozornie różniących się kartach,
  • Dylematy – świetna gra aby poznać towarzystwo, polega na przewidywaniu które z moralnych rozwiązań dylematów wybierze większość.

Wszystkie gry są bardzo proste, a ich zasady można poznać w kilka sekund ! Przy każdym ze stolików gwarantujemy 30 minut świetnej zabawy! Po tym czasie następuje zmiana i drużyny przechodzą do stacji z kolejną planszówką.

Nie ma to jak zespołowa rywalizacja !

Czemu to taki świetny pomysł? Cóż, każdy lubi gry i zespołową rywalizację, prawda? Grasz namiętnie w PlayStation czy Xboksa, korzystasz w wolnych chwilach z mobilnych gier na smartfonie lub spędzasz godziny, grając w gry RPG na laptopie? To z pewnością. Dzięki rywalizacji w drużynach w realu poznasz innych lepiej niż podczas zwykłej rozmowy. Zobaczysz, kto się lubi dobrze bawić, a kto nie umie przegrywać! Kto ma podobne skojarzenia, a kto myśli nieszablonowo? Speed dating z planszówkami organizowany przez DreamDate to świetna okazja, aby poznać nowych ludzi, którzy podobnie jak my, lubią spędzać czas przy świetnej zabawie. Dzięki temu możemy znaleźć nowych znajomych, a także poznać potencjalnego partnera, który również będzie pasjonował się grami towarzyskimi.

I co dalej ?

Kiedy kończy się gra i kładziesz ostatnią kartę, wieczór nadal trwa. Afterek to zwieńczenie każdego spotkania z DreamDate. To właśnie wtedy prowadzi się najciekawsze rozmowy i spędza najprzyjemniej czas. Dlatego po wydarzeniu warto zostać i integrować się dalej z dobrym drinkiem.

Bilety

Wyprzedane

Kobieta

Standard

84,80 zł

Mężczyzna

Standard

106,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.