Przejdź do głównej treści strony

ANATOMIA UPADKU | Szczecin

25.05.2024, sobota, 17:30
Dom Kultury "Krzemień", Szczecin Ul. Krzemienna 10, 70-742 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

ANATOMIA UPADKU (Anatomy of a Fall, Francja 2023, 153’)

REŻYSERIA: Justine Triet OBSADA: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado-Graner

„Anatomia upadku” to mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „czy zabiła?” ogląda się niczym pełną napięcia intrygę rodem z „Zaginionej dziewczyny” Davida Finchera. To coś więcej niż śledztwo w …

ANATOMIA UPADKU (Anatomy of a Fall, Francja 2023, 153’)

REŻYSERIA: Justine Triet OBSADA: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado-Graner

„Anatomia upadku” to mistrzowski thriller, w którym poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „czy zabiła?” ogląda się niczym pełną napięcia intrygę rodem z „Zaginionej dziewczyny” Davida Finchera. To coś więcej niż śledztwo w sprawie morderstwa: to niepokojąca podróż do samej głębi burzliwej relacji pozornie szczęśliwych małżonków. Ta bolesna, superinteligentna wiwisekcja współczesnej rodziny zelektryzowała Cannes. Francuska reżyserka pokazała znakomite, niepokojące kino, opowiedziała o współczesnej moralności, o tym, co może kryć zwyczajna, wydawałoby się, świetnie prosperująca rodzina. Zapytała, czym jest prawda i czy jesteśmy w stanie do niej dojść.

ZŁOTA PALMA W CANNES W 2023 ROKU. 5 NOMINACJI DO OSCARA, W TYM ZA GŁÓWNĄ ROLĘ SANDRY HULLER I ZA NAJLEPSZY FILM. NAGRODA AKADEMII ZA SCENARIUSZ ORYGINALNY.

Seans filmowy poprzedza prelekcja, przygotowana i wygłoszona przez Krzysztofa Spóra.

Bilety

Wyprzedane

Miejsca siedzące, nienumerowane

Bilet wstępu

16,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.