Przejdź do głównej treści strony

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - Kosmos Bajka Prowokacja

19.04.2024, piątek, 19:00
Złotowski Dom Kultury - Sala Kinowa, Złotów al. Piasta 26, 77-400 Złotów
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Rudobrody krasnal z Warmii, co z Twojego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, szybkich zapiekanek i smacznych samochodów. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, …
Rudobrody krasnal z Warmii, co z Twojego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, szybkich zapiekanek i smacznych samochodów. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości i zjadanie się systemu. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru. Zdobywał nagrody: m.in. na festiwalu FAMA w Świnoujściu, Stand-up Łódź Chalange, W zeszłym roku zdobył "Złotą Szpilkę" - Grand Prix 43. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry.Jaksa zaprezentuje najnowszy program "Kosmos bajka prowokacja", opowiadający o kosmosie, bajkach i prowokacjach.Wydarzenie przeznaczone dla osób pełnoletnich. Zakaz nagrywania występu w audio i video. Organizator ma prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety. Kupując bilet akceptujesz powyższe warunki.

Bilety

Aktywne

Bilet normalny

37,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.