Przejdź do głównej treści strony

Sceny na NFZ – Znachor

11.05.2024, sobota, 20:00
Centrum Kultury Lublin - Sala Kameralna, Lublin Peowiaków 12, 20-007 Lublin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Spojrzymy z przymrużeniem oka na służbę zdrowia, na znachorstwo, na poważne sprawy w poważnym filmie i na miłość, która wiosną zawsze wybucha wśród ludzi ze zdwojoną siłą. Film „Znachor” znają chyba wszyscy, bo w każde dni wolne, można go zobaczyć w TV o różnych porach, na kilku kanałach, w różnych …
Spojrzymy z przymrużeniem oka na służbę zdrowia, na znachorstwo, na poważne sprawy w poważnym filmie i na miłość, która wiosną zawsze wybucha wśród ludzi ze zdwojoną siłą. Film „Znachor” znają chyba wszyscy, bo w każde dni wolne, można go zobaczyć w TV o różnych porach, na kilku kanałach, w różnych dniach, a kto chce może w każdej chwili odpalić Netflixa z nową, odświeżoną wersją. My dajemy jeden dzień i jedną konkretną godzinę na obejrzenie naszego nowego, komediowego spektaklu. Znakomicie bawiliśmy się przy tworzeniu, więc jest szansa, że i wy się ubawicie.
W programie gość specjalny.

Bilety normalne 50 zł
Stolik dla 4osób 180zł (zakup i rezerwacja tylko w kasie CK)

Bilety

Wyprzedane

Bilet

Normalny

50,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.