Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy Big Boat SeaZone Opening x Catz N Dogz

Imprezy: Big Boat SeaZone Opening x Catz N Dogz

Bilety na imprezę

Big Boat SeaZone Opening x Catz N Dogz

termin

Czw, 08 czerwca 2017 godz. 18:30

miejsce

Sopot Molo
, 81-723 Sopot

organizator

Portobello Group

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 07 cze 2017 23:59

229 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 08 cze 2017 14:00

249 PLN

Wyprzedane

 

📄Big Boat SeaZone Opening x Catz N Dogz

catz n dogz

Drugi rok SeaZone - największej w Polsce konferencji środowisk i profesji związanych ze sceną klubową i koncertową, rozpoczynamy od samego morza! Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie z cyklu BIG BOAT PARTY, otworzy tegoroczną serię wszystkich imprez podczas konferencji.

Po raz pierwszy rejs zaplanowany został w porze wieczornej i po raz pierwszy stery pływającego parkietu przejmą najważniejsi artyści polskiej sceny na zachodzie - CATZ N DOGZ. Występ ich potrwa aż 4h i zakończy się o zmroku w Sopocie, skąd wystartujemy do klubów i imprez towarzyszących.

Ponadto będzie to też okazja na kontakt z najważniejszymi osobowościami sceny muzycznej na świecie. To swoisty networking na morzu, czegoś takie jeszcze w Polsce nie było!

Cena biletu w pierwszej limitowanej puli to 229zł z open barem i cateringiem.

catz n dogz 4h set

Catz‘n Dogz to drugi, bardziej house’owy projekt dwójki szczecińskich didżejów i producentów - Grzegorza Demiańczuka (aka Greg) oraz Wojciecha Tarańczuka (aka Voitek) znanych również jako 3 Channels. Ich preferowany gatunek to, tak zwana, nowoczesna mieszanka muzyki tanecznej. Duet organizuje przeróżne małe imprezy, gdzie grają Disco lub Deep-House w Berlinie i Szczecinie oraz na wielkich festiwalach i eventach, gdzie grają Tech-House oraz Techno. Mają na swoim koncie występy w takich międzynarodowych klubach jak: Fabric, Panorama Bar, Watergate, Studio 80 oraz wielu innych.

Grzegorz Demiańczuk oraz Wojciech Tarańczuk poznali się w 2003 roku. Mieli okazję grywać w tym samym szczecińskim radiu ABC. Poza radiem zajmowali się organizowaniem cyklicznych imprez zwanych Electronic House w klubie Mezzoforte. Po założeniu zespołu wydali swoją pierwszą płytę w 2005 roku. Dziś ich single znane są na całym świecie, a wielu światowej sławy artystów zamieszcza je w swoich setach.

Przełomem w ich karierze przyniósł im remix utworu „Who's afraid of Detroit”, po którym zostali zauważeni przez samego Claude’a VonStroke’a, który zaproponował im miejsce wśród artystów swojej wytwórni Dirtybird. Do tej pory wydali 2 albumy: w 2008 roku „Stars Of Zoo”, a w 2010 – „Espace From Zoo”.


08.06 Big Boat SeaZone Opening x Catz N Dogz all cruise long
boarding 17:30 Start: koniec molo w Sopocie

organizator: Portobello Group
partner medialny: muno.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na SeaZone Music & Conference