Przejdź do głównej treści strony

Black Veil Brides | PROGRESJA | WARSZAWA | KONCERT ODWOŁANY

07.06.2022, wtorek, 19:30
Progresja, Warszawa Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


❗UWAGA - KONCERT ODWOŁANY❗

Kochani! Mimo naszych ogromnych starań nie udało się nam ustalić nowych dat koncertów Black Veil Brides wraz z zespołem i managementem zespołu. W związku z tym musimy odwołać polskie koncerty, ponieważ nie chcemy już dłużej trzymać Was w niepewności. Bilety możecie zwracać w punktach sprzedaży. Mamy …


❗UWAGA - KONCERT ODWOŁANY❗

Kochani! Mimo naszych ogromnych starań nie udało się nam ustalić nowych dat koncertów Black Veil Brides wraz z zespołem i managementem zespołu. W związku z tym musimy odwołać polskie koncerty, ponieważ nie chcemy już dłużej trzymać Was w niepewności. Bilety możecie zwracać w punktach sprzedaży. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam się sprowadzić w końcu zespół do naszego kraju. Dziękujemy za wyrozumiałość.


Drzwi: 19:00
Start: 19:30

Black Veil Brides po 7 latach wracają do Polski! 

BLACK VEIL BRIDES (Sumerian Records/Hollywood,CA) - rock, heavy metal, glam
W czasach, kiedy o muzyce rockowej mówi się, że umarła, teledyski Black Veil Brides zostały wyświetlone ponad 500 milionów razy, a krążek „Vale”, czyli ostatnie wydawnictwo zespołu, doszedł do pierwszego miejsca na liście Bilboard’s Top Hard Rock Albums. Wyniki te dosadnie pokazują, jaką renomą cieszy się kwintet z Kaliforni.
Wspólnie z nową wytwórnią, Sumerian Records, Black Veil Brides zaczyna nowy rozdział za sprawą dwóch nowych singli: „Saints of the Blood” oraz „The Vengeance”. Zważywszy na ich siłę oraz przebojowość, utwory te ze spokojem można stawiać w jednym rzędzie z największymi hitami zespołu, jak m.in. „In the End”, „Heart of Fire” czy „Coffin”.
Po 5 latach BVB powraca do Polski, a o ogromnym wyczekiwaniu na zespół przez polską publikę świadczy fakt, że teledyski Amerykanów zostały wyświetlone w naszym kraju ponad 2 miliony razy na przestrzeni ostatniego roku.

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

131,80 zł

Standard

Standard

142,00 zł

Standard

Standard

157,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.