Przejdź do głównej treści strony

BLAZE OF PERDITION / TOTENMESSE / SHODAN - Wrocław, Liverpool

10.11.2024, niedziela, 19:00
Klub Muzyczny Liverpool, Wrocław Świdnicka 37, None Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Weterani rodzimej sceny black metalowej - Blaze of Perdition tryumfalnie powracają po czteroletniej przerwie z nowym albumem "Upharsin" wydanym pod egidą Metal Blade Records - dziełem brutalnym, najsurowszym i stanowiącym swoisty statement zespołu o swojej świadomości. W Listopadzie zespół wyrusza na ekskluzywne koncerty w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu wraz w …

Weterani rodzimej sceny black metalowej - Blaze of Perdition tryumfalnie powracają po czteroletniej przerwie z nowym albumem "Upharsin" wydanym pod egidą Metal Blade Records - dziełem brutalnym, najsurowszym i stanowiącym swoisty statement zespołu o swojej świadomości. W Listopadzie zespół wyrusza na ekskluzywne koncerty w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu wraz w towarzystwie: krakowskiego Totenmesse, które będzie promować rewelacyjnie przyjęte, bezkompromisowe "Fiktionlust" (2023, Pagan Records) oraz death metalowego Shodan kontynuujący promocję materiału z płyty "None Shall Prevail" (2023, Time To Kill Records). Chroma Music i Blackened Art, w kooperacji zapraszaja na warszawski i wrocławski przystanek w tej podróży.

Blaze of Perdition (black metal)

Totenmesse (black metal)

Shodan (death metal)


Bilety

Aktywne
105,00 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 127,20 zł

W dniu koncertu

STANDARD

127,20 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.