Przejdź do głównej treści strony

CAT POWER | WARSZAWA

26.08.2024, poniedziałek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Progresja, Warszawa Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 Cat Power powraca po 11 latach do Polski! Chan Marshall wystąpi 26 sierpnia w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w naszym kraju, podczas którego zrekonstuuje legendarny set Boba Dylana z 1966 roku.

Cat Power to jedna z najważniejszych songwriterek XXI wieku, która swoją działalnością utorowała drogę dla takich artystek …

 Cat Power powraca po 11 latach do Polski! Chan Marshall wystąpi 26 sierpnia w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w naszym kraju, podczas którego zrekonstuuje legendarny set Boba Dylana z 1966 roku.

Cat Power to jedna z najważniejszych songwriterek XXI wieku, która swoją działalnością utorowała drogę dla takich artystek jak Mitski, Snail Mail czy Angel Olsen. O wyjątkowym charakterze jej twórczości świadczą m.in. albumy: “What Would the Community Think” (1996), który odwierciedla inspiracje nowojorską sceną rocka eksperymentalnego, czy będące zachowane już bardziej w klimatach foklu, bluesa czy soulu “Moon Pix” (1998) oraz “The Greatest” (2006). Marshall jest również niezwykle uzdolniona pod kątem interpretowania cudzej twórczości, co możemy usłyszeć na płytach “The Covers Record” (2000), “Jukebox” (2006) i “Covers” z 2022. W zeszłym roku artystka podzieliła się ze światem wydawnictwem koncertowym ze słynnej Royal Albert Hall, gdzie odwzorowała słynny występ Boba Dylana sprzed blisko 60 lat. Wydarzenie, które przez lata znane było jako “Royal Albert Hall Concert”, a w rzeczywistości odbyło się w Machester Free Trade Hall (co było wynikiem błędnie zatytułowanego, bootlegowego nagrania) zostało zrekonstruowane przez Cat Power w unikalny dla niej, emanujący siłą i wrażliwością sposób. Pod koniec sierpnia Amerykanka wystąpi z tym repertuarem w stołecznej Progresji i bez wątpienia jest to wydarzenie, którego nie należy przeoczyć.

CAT POWER sings Dylan The 1966 Royal Albert Hall Concert
📅26.08.2024
📍Warszawa, Progresja

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡CAT POWER (USA) - indie, folk, soul, blues
🌐https://www.facebook.com/CatPowerSun
🌐https://www.instagram.com/catpowerofficial

🔊”Mr. Tambourine Man”: https://www.youtube.com/watch?v=yxabZ2fqAVA
🔊”Like A Rolling Stone”: https://www.youtube.com/watch?v=Dtkx59cY_eQ
🔊”Sea of Love”: https://www.youtube.com/watch?v=KEfNo-rHjyQ

Bilety

Aktywne
200,40 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 233,00 zł

W DNIU KONCERTU

STANDARD

233,00 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.