Biletomat Koncerty COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

Koncerty: COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

Bilety na koncert

COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

termin

So, 06 kwietnia 2019 godz. 19:30

miejsce

Nowy MegaClub / MCK
Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

organizator

MegaClub Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 sty 2019 07:44

65 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 sty 2019 21:20

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 05 kwi 2019 23:59

75 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 06 kwi 2019 15:23

80 PLN

Wyprzedane 

📄Coma z nową płytą w Katowicach

Coma

Bramy: 18:30 / Start: 19:30

Na początku marca 2019 ukaże się najnowszy album zespołu Coma pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”. Tym razem zdecydowaliśmy się na płytę z coverami.

To studyjna wersja naszej przygody plenerowej z 2018 roku. W sierpniu tego roku mieliśmy przyjemność zagrać projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźliśmy w filmach dla dzieci. Spore było nasze zaskoczenie kiedy aranżując utwory np. z „Pana Kleksa” odnajdowaliśmy nieoczywiste, psychodeliczne i czasem trochę mroczne konteksty. Zarówno teksty jak i muzyka z tych kawałków to nie jest naszym zdaniem typowa lektura dla dzieci. Pracując nad materiałem próbowaliśmy wyeksponować maksymalnie dziwność i uniwersalny przekaz tych piosenek, przepuścić je przez rockowy magiel Comy i uzyskać ponadgodzinny mocny, trochę nostalgiczny i transowy koncert, uzupełniony wizualizacjami z filmów.
Wiosenną trasę z tym materiałem nazwaliśmy „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”. To dobra okazja by odnowić dla siebie nasze pierwsze, nie do końca świadome inspiracje muzyczne, ale również by pokazać je naszym dzieciakom, które być może w inny sposób nie dotarłyby do tej muzyki.
Na koncertach oprócz seta z piosenkami takimi jak „Meluzyna”, „Z Poradnika Młodego Zielarza” „Pi i Sigma” (Przybysze z Matplanety), „Fantazja”, „Pożegnanie z Bajką”, „Ratujmy Kosmos”, „Czemu Nas Tam Nie Ma” i inne, będzie również można usłyszeć tradycyjny repertuar zespołu. Jeśli ktoś miałby ochotę przybyć z dziećmi to ułatwiliśmy dostęp do wydarzenia organizując koncerty o maksymalnie wczesnych porach (oczywiście tam gdzie to było możliwe). Zapraszamy do naszej bajki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Coma

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Walentynki