Przejdź do głównej treści strony

DoIt Conference by Unit4

16.11.2018, piątek, 09:00
Hotel Ibis Styles , Wrocław plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

08:00 - rejestracja, 9:00 - rozpoczęcie konferencji

Tam gdzie krzyżują się drogi ludzi, aplikacji i urządzeń, na fundamencie tożsamości bezpieczeństwa, powstaje świat cyfrowy budowany przez społeczność pasjonatów dzielących wspólną wizję. Międzynarodowa konferencja DoIT jest światowej sławy forum wymiany informacji pomiędzy naukowcami i praktykami na temat najnowszych trendów, przełomowych osiągnięć i …

08:00 - rejestracja, 9:00 - rozpoczęcie konferencji

Tam gdzie krzyżują się drogi ludzi, aplikacji i urządzeń, na fundamencie tożsamości bezpieczeństwa, powstaje świat cyfrowy budowany przez społeczność pasjonatów dzielących wspólną wizję. Międzynarodowa konferencja DoIT jest światowej sławy forum wymiany informacji pomiędzy naukowcami i praktykami na temat najnowszych trendów, przełomowych osiągnięć i postępów dokonanych w dziedzinie Cloud Computing.

Dołącz do nas aby posłuchać najświatlejszych umysłów Cloud Computing a także wziąć udział w warsztatach i sesjach prowadzonych przez liderów branży.

http://www.doit-conf.pl/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane
51,80 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.