Przejdź do głównej treści strony

Ekliptyka | Niebo

11.11.2023, sobota, 23:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

DWA RODZAJE BILETÓW:
- HALF PRICE: wejście do godziny 00:00 (wejście po tej godzinie skutkuje dopłatą na bramca)
- TOTAL PRICE: wejście bez ograniczeń czasowych 


// NEW ELECTRONIC SERIES //

Wydarzenie organizowane przy współpracy z Monkey Shoulder.
Międzyplanetarna podróż po Ekliptyce, w której światło i dźwięk splatają się w jedno hipnotyzujące …

DWA RODZAJE BILETÓW:
- HALF PRICE: wejście do godziny 00:00 (wejście po tej godzinie skutkuje dopłatą na bramca)
- TOTAL PRICE: wejście bez ograniczeń czasowych 


// NEW ELECTRONIC SERIES //

Wydarzenie organizowane przy współpracy z Monkey Shoulder.
Międzyplanetarna podróż po Ekliptyce, w której światło i dźwięk splatają się w jedno hipnotyzujące doświadczenie. Audio-wizualne show przeniesie Cię w inny wymiar.

Rezydentami cyklu są:

✸ BESKRES:

Radek Krzyżanowski i Michał Słodowy, członkowie tria Kamp! W swoich setach wyrażają zamiłowanie do mocniejszych gatunków muzycznych, który w połączeniu z wrażliwością znaną z koncertów oraz inspiracją płynącą z natury, tworzy oryginalny muzyczny miks. Taki format pozwala nie tylko na dzielenie się ulubionymi kawałkami z publiką klubową, ale i na przedstawienie dotychczasowym słuchaczom nowego podejścia do elektroniki. O tym, co grają, mówią "romantic techno", a w ich muzycznej selekcji znajdują się produkcje z takich wytwórni jak Crosstown Rebels, Oddity czy Afterlife, ale także utwory Jorisa Voorna i Adana Twins.

⇾ https://biglink.to/beskres

Ich gośćmi będą:

✸ GLOWAL
✸ SINCZ


GLOWAL

Włoscy producenci, Fabio Giannelli i Alessandro Gasperini, łączą siły tworząc artystyczny sojusz muzyczny pod nazwą Glowal. W ich głęboko poruszających produkcjach duet splata hipnotyzujące klimaty, chwytliwe rytmy i emocjonalne wokale, tworząc wyjątkową tożsamość dźwiękową. Już krótko po pojawieniu się na scenie, Glowal zdołali urzec wyobraźnię miłośników muzyki elektronicznej oraz wpływowych trendsetterów, ustanawiając się jako dynamiczny i nowatorski duet o globalnym zasięgu.

Za sprawą serii znaczących wydawnictw we współpracy z renomowanymi wytwórniami takimi jak Afterlife, Innervisions, UPPERGROUND, Zamna Records, Diynamic, Armada Music, Sapiens i ich własnym labelem, Sementa, Glowal konsekwentnie umacniają swoją pozycję jako uznane nazwiska w środowisku melodyjnego techno, wyróżniając się swoim niepowtarzalnym podejściem do kompozycji. Jako perfekcjoniści, dumnie tworzą swoje utwory od podstaw, ozdabiając je głęboko refleksyjnymi tekstami i charakterystycznym designem dźwiękowym. Ich wyjątkowy styl zdobył uznanie wśród takich postaci jak Dixon, Maceo Plex, Tale Of Us, Solomun, David Guetta, Âme, Fideles, Artbat i wielu innych.

Duet jest obecnie coraz bardziej rozchwytywany, a ich kalendarz koncertów obejmuje występy na światowych scenach, takich jak Tomorrowland, Extrema Outdoor, Zamna Festival, oraz klubowe noce w kultowych miejscach takich jak Watergate, Fabric London, Klein Phönix, Soho Garden, HÏ Ibiza i wiele innych.

Napędzani nieustającym zaangażowaniem, wrodzonym talentem i niewzruszoną pasją do swojego rzemiosła, Glowal nieustannie odciskają niezapomniany ślad w podziemnym świecie muzyki, torując sobie drogę do jeszcze większych sukcesów.


SINCZ

Andrzej Siniarski-Czaplicki, znany jako Sincz, to warszawski DJ i producent muzyczny. Charakteryzuje swój styl muzyczny jako House oraz Melodic House Techno.

Zainteresowanie muzyką Sincza narodziło się w latach nastoletnich, kiedy uczęszczał na liczne imprezy i z bliska obserwował rozwój polskiej sceny muzycznej. Jako finalista Burn Residency w 2004 roku miał okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem takich mentorów jak Carl Cox, John Digweed i Pete Tong, a następnie występować w najważniejszych klubach na Ibizie.

Sincz miał okazję dzielić DJ-ska scenę z największymi postaciami branży, takimi jak Bicep, Adam Beyer, Pete Tong, Joris Voorn, Ame czy Dixon. Spośród licznych produkcji Sincza, na szczególną uwagę zasługują utwory wydane przez Atlant, Renaissance i Steyoyoke. Jego kawałki były grane i wspierane przez wielu znakomitych artystów, takich jak Innellea, Colyn, Denis Horvat, Kevin De Vries czy Adam Beyer.

W 2022 roku Sincz został uhonorowany tytułem #2 House DJ Roku 2021 oraz #3 Producent Roku 2021 w największych polskich nagrodach muzycznych, Munoludy 2021.

Bilety

Wyprzedane

WEJŚCIE DO GODZINY 00:00

HALF PRICE:

33,00 zł

PULA BEZ OGRANICZEŃ CZASOWYCH

TOTAL PRICE

64,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.