Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy GAYA #5: Essex Live Act

Imprezy: GAYA #5: Essex Live Act

Bilety na imprezę

GAYA #5: Essex Live Act

termin

Pt, 17 lutego 2023 godz. 23:59

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

LEM TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 16 lut 2023 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 17 lut 2023 20:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na imprezę GAYA #5: Essex Live Act 17 lutego w Poznaniu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Witaj, to ja GAYA

Kiedy za oknem jeszcze szarość i smutek, ja już wchłaniam energię słońca z dalekich krajów niesioną na skrzydłach ptaków wracających z tropików. Wszystko po to, by wyczarować dla Was pierwsze oznaki wiosny. Zieleń łąk i fiolet kwiatów ponownie wygrają z zimowym mrokiem. Czym zaskoczę Cię tym razem?

Zima wkrótce ustąpi nadziei i energii rześkich wiosennych poranków. Nie ma lepszego sposobu na uczczenie natury budzącej się do życia niż taniec wokół mojego drzewa pośrodku LABowej krainy snów. Dołącz do mnie, by oddać hołd pięknu natury.

Już po raz piąty zapraszam Cię na zderzenie z mocą mistycznego i usłanego kwiatami przedwiośnia. Przygotuj się na niezwykłe doznania i ogrzanie muzyką wprost z serca orientu. Specjalnie dla Was, na polanie nieopodal drzewa, mój dobry przyjaciel na płótnie utkanym przez koniki polne uwieczni przesilenie wiosenne iluminacją barw.

GAYA to przede wszystkim pasja i przyjaźń. Bez wspaniałych wróżek i chochlików Lili Hauser wyczarowanie dla Was nocy pełnej wrażeń nie byłoby możliwe. Z każdą edycją rodzina GAYI rozrasta się jak przepiękny kwiatowy pejzaż.

Tym razem GAYA zaprosiła do pomocy wędrownych artystów z dalekich krain. W sercu GAYOWEGO lasu magią psychodelicznych dźwięków zaczaruje Was Essex. Do GAYI dołączą również przybysze z całej Polski (Dave Haco, Aen, Hubert Stan, Jakubbu, Ariel) Albanii (Olti Oneyl) oraz Niemiec (Oliver Raumklang).

Noc 17.02.2023 zbliża się wraz z każdym krokiem Matki Natury. Odwiedź LAB na Grochowych Łąkach by stanąć twarzą w twarz z zaćmieniem księżyca. Ostre promienie światła skumulowanego mocą międzynarodowej przyjaźni otulą Cię dźwiękami podczas prapoczątku życia i piękna. Kto wie, może miniesz GAYĘ przechadzającą się w mglistym lesie?

Podczas piątej edycji zagrają dla Was:
- Essex
- Olti Oneyl
- Lili Hauser
- Aen
- Dave Haco
- Hubert Stan b2b Jakubbu b2b Ariel

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!