Biletomat Koncerty Gif-Noise & Rockomotive | ODWOŁANY

Koncerty: Gif-Noise & Rockomotive | ODWOŁANY

Bilety na koncert

Gif-Noise & Rockomotive | ODWOŁANY

termin

So, 10 grudnia 2022 godz. 19:30

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Gif-Noise & Rockomotive | ODWOŁANY w innym terminie i miejscu.


 

📄Kup bilet na Gif-Noise & Rockomotive 10 grudnia w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Otwarcie bram: 19:30

Wiek 16+

Zespół GiF-Noise powstał w 1998 r. w Bielsku-Białej, założony przez gitarzystę Sebastiana „Gumiś” Roja i klawiszowca Piotra Olearczyka. Impulsem do jego powstania, była chęć realizacji własnych pomysłów muzycznych. Zespół miał swoje upadki i wzloty. Nawiązał współpracę koncertową z Ligą Dusz, zagrał masę koncertów, głównie w kraju, brał udział w wielu konkursach, między innymi „Kodex Blues Festiwal”, „Kęckie Noce Rockowe” „Rock Noc” - gdzie w 2010 zajął 1 miejsce. Brał udział w imprezach charytatywnych, zlotach motocyklowych. Był obecny w Radiu Bielsko. W wyniku pandemii i problemów ze służbą zdrowia, 25.09.2020 zmarł najważniejszy członek, założyciel zespołu, autor muzyki i tekstów, gitarzysta, człowiek wrażliwy i zdolny, nasz przyjaciel, Sebastian Roj „Gumiś”. Po przerwie w aktywności powracamy z delikatnie zmodyfikowanym składem. Tworzymy nowy materiał i działamy!

Zespół Rockomotive powstał w 2003 roku z inicjatywy gitarzysty, kompozytora i autora tekstów Jarosława Nasalskiego, współzałożyciela i uczestnika zespołów: „BLUSTRO”(Jarocin1988, Rawa Blues 1988-1991) „RAUT” (Rawa Blues 1995).

Całkowicie autorski repertuar Rockomotive mieści się w stylistyce typowo rockowo-bluesowej. Rockomotive uczestniczył w Festiwalu RAWA BLUES 2004, gdzie zajął trzecie miejsce.W lipcu 2005 roku na VII Festiwalu Muzycznym im. Ryśka Riedla w Tychach/Paprocany, ROCKOMOTIVE został laureatem (Grand Prix). Uczestnik wielu innych przeglądów Blues-Rockowych w kraju.

Zespół ma na koncie liczne koncerty z „Dżemem”, Robertem Tognoni, „Złymi Psami” Andrzeja Nowaka.

Podczas koncertu ”KOLEJ NA BLUESA” w głównym holu dworca PKP w Sosnowcu zagrał przy: „Nocnej Zmianie Bluesa”, „Cree”, „Blues Flowers” „Highway” oraz "Old Wave". Wokalistą grupy był Mariusz Korczyński, uczestnik takich projektów jak „RAUT” „OSŁY” czy „SYGIT URNY BAND”. Ostatni koncert w starym składzie zespół zagrał 7 marca 2014 r. w klubie "Korba" w Chorzowie, jako suport przed „Kasą Chorych”. Kolejny koncert w 2014 roku, Rokomotive zagrał już w nowym składzie z harmonijką - Krzysztofa Rubika w dn. 30 września w klubie muzycznym "Sarmata" w Sosnowcu oraz na festiwalu Blues na Siewierskim Zamku 4 lipca 2015r. Oprócz licznych koncertów klubowych (Latawiec Będzin, Gotyk Bytom), Rockomotive zagrał na Polskim dniu Bluesa w Muza Sosnowiec - przy pożegnalnej trasie koncertowej Kasy Chorych, Festiwalu Kyksovnia, WOŚP Sosnowiec oraz wielu innych koncertów charytatywnych. Jednym z większych sukcesów muzycznych w ostatnich latach z inicjatywy harmonijkarza K. Rubika było zagranie na dużej scenie katowickiego "Spodka". Zespół zdobył wówczas Grand Prix 37 Rawa Blues Festival 2017 r. Zespół przygotował swój autorski materiał w nowych aranżacjach z w.w. harmonijką ustną i w takich kompozycjach gra na scenach całego kraju.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!