Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Kielecka Gala Disco Polo 2 | ODWOŁANE

Koncerty: Kielecka Gala Disco Polo 2 | ODWOŁANE

Bilety na koncert

Kielecka Gala Disco Polo 2 | ODWOŁANE

termin

Nd, 04 września 2022 godz. 19:30

miejsce

Amfiteatr Kadzielnia
Al. Legionów, Kielce

organizator

TOP MEDIA Kielce

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Kielecka Gala Disco Polo 2 | ODWOŁANE w innym terminie i miejscu.


 

📄Kup bilet na Kielecka Gala Disco Polo 2. 4 września w Kadzielni!

RONNIE FERRARI, MIŁY PAN, KWESTIA 07, SPIKE


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Gramy DISCO!! - Kadzielnia 2022
4 września 2022 – Amfiteatr Kadzielnia

TO BĘDZIE NIEZAPOMNIANY KONCERT NA POŻEGNANIE WAKACJI 2022 r W RYTMACH DISCO POLO MŁODSZEGO POKOLENIA !!!
Zapowiada się WSPANIAŁA ZABAWA ! Wystąpią gwiazdy DISCO POLO nowszego pokolenia, które gwarantują wysoki poziom muzyki i tańca.

Podczas tego wydarzenia wystąpią:

RONNIE FERRARI

To niekwestionowana gwiazda Internetu, a wszystko za sprawą przeboju „Ona by tak chciała”, który grany jest dosłownie wszędzie. Jest producentem muzycznym i wykonawcą. Uważa się go za jednego z pierwszych artystów, którzy łączą muzykę elektroniczną, disco i rap. Już w wieku 16 lat zaczął interesować się produkcją muzyczną, a wrzucane do internetu satyryczne covery przebojów Justina Biebera sprawiły, że zaczęło być o nim głośno.

Już w czasach szkolnych brał udział w konkursach muzycznych. Karierę muzyczną rozpoczął od publikowania utworów na serwisie YouTube. W rocznicę związku rodziców wydał utwór „Ona by tak chciała”. Utwór miesiąc od premiery osiągnął ponad 40 mln wyświetleń w sieci, a po czterech miesiącach – ponad 100 mln wyświetleń. 2 września 2019 r zaśpiewał przebój podczas widowiska Roztańczony PGE Narodowy 2019 produkowanego przez TVP2 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

MIŁY PAN

To pseudonim artystyczny Piotra Kopczyńskiego. Artysta urodził się w 1996 roku w Warszawie. Swoją muzyczną przygodę rozpoczął w wieku 17 lat. Początkowo tworzył tylko dla siebie i znajomych. Przełom w jego karierze nastąpił podczas występu w Disco Star, gdzie zaprezentował swój utwór „Królowa”, nie wygrał programu, ale został zapamiętany przez publiczność. W 2018 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Lemon Records, a kawałek „Królowa” podbiła radiowe playlisty. Piotr „Miły Pan” Kołaczyński to bez wątpienia jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych twórców. Artysta jest zapraszany na liczne koncerty disco polo, dając nawet kilkaset występów w ciągu roku. Z kim dotychczas dzielił scenę Miły Pan? Koncerty i wydarzenia z udziałem artysty wyprzedają bilety wśród miłośników muzyki tanecznej w całej Polsce.

Młoda gwiazda wystąpiła także m.in. podczas Przebojowych Mikołajek w gdańskiej ERGO Arenie. 6 grudnia 2019 r. Miły Pan miał okazję wystąpić u boku Cleo, Boys, Top Girls, MIG, Weekend, Ronnie Ferrari, Daj to głośniej, Łobuzy czy Książę Kapota. Odbywające się wówczas koncerty disco polo stanowiły nie lada gratkę dla miłośników tego gatunku.

Miły Pan w Polsce wyrasta na jednego z czołowych młodych artystów disco polo. W serwisie Spotify każdego miesiąca słucha go ponad ćwierć miliona osób. Jeszcze bardziej imponująco prezentują się jego statystyki z portalu YouTube: jego najbardziej znana piosenka, „Królowa”, zgromadziła już 130 mln wyświetleń, a utwór „Małolatki” na kanale Lemon Records przesłuchano ponad 104 mln razy. Wśród innych znanych utworów artysty znajduje się m.in. „Melanż” (39 mln wyświetleń), „Lovesong” (30 mln wyświetleń) czy „Musisz się starać” (47 mln wyświetleń).

KWESTIA 07

To przebojowy zespół disco z Białegostoku, w skład którego wchodzi dwóch członków: Maciej Niewiński i Bartosz Juchnicki. Grupa pierwotnie funkcjonowała pod nazwą SPL Boys, który zasłynął za sprawą teledysku “Słodkie dni” z roku 2016. Wielką popularność dała zespołowi piosenka “Toksyna” z 2020, której teledysk na portalu YouTube zbiera miliony wyświetleń. Kwestia 07 nie wydał jeszcze płyty długogrającej, ale hitowe single, które sukcesywnie pojawiają się w Internecie, pozwalają zespołowi intensywnie koncertować — grupa ma na swoim koncie występ także na PGE Narodowym w Warszawie.

Grupa Kwestia 07 powstała w roku 2016 pod nazwą SPL Boys, w związku z prowadzonym castingiem do programu Disco Star w Białymstoku. Zespół postanowił nagrać utwór i wziąć udział w wydarzeniu dla żartu. Okazało się, że piosenka na tyle się spodobała, że grupa przeszła dalej i zdecydowała się nagrać więcej materiału. Po odejściu ze składu jednego z wokalistów i zmianie nazwy na Kwestia 07 zespół powrócił z piosenką “Matki Boskiej Pieniężnej” w roku 2017, ale prawdziwą popularność przyniósł utwór “Toksyna” z 2020 roku. Kawałek zrobił furorę na TikToku i innych mediach społecznościowych, a teledysk w serwisie YouTube ma już ponad 30 milionów wyświetleń. Później nadeszły inne taneczne single, w tym “Polski Egipt” czy “Sztylet”.

Bilety na koncerty Kwestii 07 to gwarancja szalonej zabawy. Zespół zagrał już ponad 70 koncertów w całej Polsce i nie zamierza przestawać, prezentując na żywo swój rozpoznawalny styl sceniczny, zawierający kolorowe, błyszczące dresy. Chociaż grupa występuje najczęściej we wschodniej Polsce — głównie w województwach podlaskim, lubelskim i mazowieckim — nie ogranicza swojej działalności tylko do tych rejonów. W roku 2022 Kwestia 07 brał udział w siódmej edycji Gali Disco w Lubinie, gdzie na scenie pojawili się także między innymi: Avangarde, Ronnie Ferrari, Camasutra, Czadoman, Topky, Daj to Głośniej, Miły Pan, Captain Folk i inne zespoły muzyki tanecznej.

SPIKE

Zespół SPIKE ma na swoim koncie setki koncertów , autorskie płyty, znane przeboje i tysiące oddanych fanów. Grupa powstała w 2000 roku w miejscowości Kowale z inicjatywy Roberta Klima oraz Grzegorza Mielecha. Aktualnie liderem zespołu jest Robert Klim, który nie tylko śpiewa, ale jest także instrumentalistą oraz kompozytorem. W skład formacji tanecznej grupy wchodzą piękne i uzdolnione: Ewa, Paula oraz Sylwia.

Robert Klim jest częstym gościem w różnych programach telewizyjnych o muzycznej tematyce, jak np. "DiscoMania" w 4FunTv czy "Vanila Disco" w Jard Tv. Dzieli się w nich historią dotyczącą długiej drogi jaką przeszedł jego zespół oraz opowiada o swoich wrażeniach związanych z zerwaniem z muzyką hip hop na rzecz disco polo.

Utwory SPIKE bardzo często pojawiają się na składankach disco polo wydawanych przez znane wytwórnie muzyczne w całej Polsce. Sam zespół do tej pory wydał trzy płyty: "A Ty się śmiałaś", "W twoich dłoniach" oraz długo oczekiwaną "Weekendowy Szał". Na ostatnim krążku znajdziesz takie hity jak: Czary mary, Czas na lans, Jesteś mała jeszcze za mała, Wciąż patrzą w dal czy Te szalone telefony. SPIKE to zespół z ogromnym doświadczeniem, które słychać w świetnych, rytmicznych utworach, i które widać w profesjonalnie stworzonych teledyskach. Jeżeli jesteś fanem muzyki tanecznej, to z pewnością grupa, którą musisz bliżej poznać.

Dzieci nie muszą posiadać biletu ale zajmują miejsca na kolanach u rodziców. W innym przypadku muszą posiadać miejsce siedzące płatne. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!