Przejdź do głównej treści strony

Hell Militia: Second Coming of the Pigs

08.03.2024, piątek, 19:00 Otwarcie bramek: 18:30
Pod Minogą, Poznań Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

LHS wraz z Parasite Gallows Booking zaprasza na dwa polskie koncerty niesławnej, francuskiej formacji Hell Militia. W ramach mini-trasy „Second Coming of the Pigs” francuscy piewcy nihilizmu wystąpią w 7 marca w Warszawie i 8 marca w Poznaniu. Obok nich na scenie …

LHS wraz z Parasite Gallows Booking zaprasza na dwa polskie koncerty niesławnej, francuskiej formacji Hell Militia. W ramach mini-trasy „Second Coming of the Pigs” francuscy piewcy nihilizmu wystąpią w 7 marca w Warszawie i 8 marca w Poznaniu. Obok nich na scenie zobaczymy toruński Angrrsth oraz poznańskie Above Aurora, w przededniu wydania najnowszego albumu. Zapowiadają się dwa obskurne misteria wyjątkowo spójne w formie, jak i treści.

 

Hell Militia + Above Aurora, Angrrsth

7.03 Warszawa, Hydrozagadka

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

8.03 Poznań, Pod Minogą

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

Bilety w sieci Biletomat.pl

  • 100zł (przedsprzedaż)
  • 120zł (w dniu koncertu)

Hell Militia (black metal, Francja)

Stolica Francji kojarzy się z miłością, ale pochodzący stamtąd kwintet zdecydowanie nie. Na początku XXI w. Hell Militia wymieniani jednym tchem z Antaeus, Deathspell Omega, Arkhon Infaustus czy Mutiilation, zwrócili uwagę świata na francuską szkołę black metalu. Ohydne, kakofoniczne riffy i opętana, odrażająca atmosfera niewątpliwie zapisały się trwale w nowym rozdziale historii BM.

Charakterystyczna praca gitar, duszne średnie tempa i gęsty nihilizm będący znakiem rozpoznawczym Hell Miliitia wybrzmiewają również na najnowszym albumie „Hollow Void” (Season of Mist, 2022) -  bardzo udanym powrocie Francuzów po 10-letnim letargu.

„Hollow Void” (Season of Mist, 2022): https://www.youtube.com/watch?v=5ZsvaCTuZUY

„Last Station on the Road to Death” (Debemur Morti, 2010): https://youtu.be/S-vjv2fRals

Above Aurora (black metal, Polska)

Pochodzący z Poznania duet Above Aurora to naturalni towarzysze Francuzów na tych dwóch sztukach. Od swego zarania przekuwają na dźwięki wszelki ból, rozczarowanie i marność. Już 15 marca, nakładem niemieckiej wytwórni War Anthem/Cudgel Entertainment ukaże się ich najnowszy, trzeci album „Myriad Woes” zrealizowany w Antisound (Michał „Neithan” Kiełbasa) i masterowany w Heinrich House (Filip „Heinrich” Hałucha).

Live @ VooDoo, Warszawa (2023): https://youtu.be/9nFaUHfxvFM

„The Shrine of Deterioration” (Pagan Records, 2020): https://youtu.be/Dk4ZeLtbMNg

“Path to Ruin” EP (Pagan Records, 2018): https://youtu.be/pYGRVrmT06E

Angrrsth (black metal, Polska)

Toruński kwartet wbił się szturmem na polską scenę raptem kilka lat temu EPką „Znikąd” (Godz ov War, 2018) i w stosunkowo krótkim czasie zdobył rozpoznawalność i kontynuował swoją drogę „Donikąd” (2021), a następnie „W Czeluść” (2022). W ich twórczości opartej na blackmetalowym kręgosłupie nie brak odważnych aranżacji i dynamiki, a siłę rażenia wzmagają niepokojące, ale i zapadające w pamięć polskie liryki.

„W Czeluść” (Godz ov War, 2022): https://youtu.be/F0R8XkTri4U

„Ciało me wklęte” (official video): https://youtu.be/GqTEeig6jUk

Bilety

Aktywne

Standard

106,00 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 127,20 zł

II Pula

Standard

127,20 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.