Biletomat Koncerty Hurts - Warszawa

Koncerty: Hurts - Warszawa

Bilety na koncert

Hurts - Warszawa

termin

Wt, 21 listopada 2017 godz. 19:30

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Stojące

Stojące

dostępna do
Wt, 21 lis 2017 11:14

120 PLN

Wyprzedane


Siedzące nienumerowane

Siedzące nienumerowane

dostępna do
Wt, 21 lis 2017 11:14

140 PLN

Wyprzedane 

📄Hurts - Warszawa!

Hurts

18.30 - otwarcie drzwi
19.30 - Bass Astral x Igo
20.30 - Hurts

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty uwielbianej w Polsce grupy Hurts! Grupa wystąpi 19 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP) i 21 listopada w Warszawie (Torwar)!

W tym roku mija już siedem lat od kiedy Europę opanował hit "Wonderful Life" z ich debiutanckiej płyty "Happiness." Od tego czasu Hurts stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku. Ich kolejne przeboje "Stay", "Better Then Love", "Some Kind Of Heaven" czy "Lights" podbiły listy przebojów w większości krajów Europy, w Polsce przynosząc im platynowe i złote płyty. W samym 2016 roku Hurts sprzedali ponad 100 tys. biletów na swoje koncerty, stając się jednym z najbardziej dochodowych zespołów brytyjskich ostatniej dekady.

Zapowiadaną na 28 września płytę ‘Desire’ promuje singiel ‘Beautiful Ones’, któremu towarzyszy przejmujący i prowokujący klip. Wywołujący skrajne emocje obraz jest ‘świętowaniem indywidualności’ – nie brak w nim skrajnych emocji, od nienawiści, miłości, brutalności po piękno.

W październiku zespół wyruszy w swoją największą dotychczasową trasę koncertową obejmującą w 10 tygodni prawie 30 występów. W Polsce Hurts zobaczymy 19 listopada w Poznaniu i 21 listopada w Warszawie.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na Hurts