Przejdź do głównej treści strony

KAPITAN NEMO

26.04.2024, piątek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
CK Wiatrak, Zabrze Wolności 395, 41-806 Zabrze
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

26/04/2024 : KAPITAN NEMO


Wejście do klubu od godz: 19:00
Start koncertu: 20:00

Bilety:
Przedsprzedaż: 90zł
W dniu koncertu: 110zł

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
- BILETOMAT.PL - bilet elektroniczny przychodzi na maila.
- w dniu koncertu od godz: 19:00.

Trasa koncertowa …

 

26/04/2024 : KAPITAN NEMO


Wejście do klubu od godz: 19:00
Start koncertu: 20:00

Bilety:
Przedsprzedaż: 90zł
W dniu koncertu: 110zł

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
- BILETOMAT.PL - bilet elektroniczny przychodzi na maila.
- w dniu koncertu od godz: 19:00.

Trasa koncertowa z okazji 40-lecia zespołu!! 
Podczas jubileuszowej trasy będzie można usłyszeć premierowe utwory z najnowszej płyty.

To będzie wieczór pełen energetycznych brzmień, niesamowitych aranżacji i niepowtarzalnej atmosfery! Przygotujcie się na niezapomnianą ucztę dla zmysłów, która przeniesie Was w świat marzeń i inspiracji. Kapitan Nemo, znany z niezwykłych koncertów i niebanalnych kompozycji, obiecuje zapewnić Wam niezapomniane wrażenia muzyczne!

---------------------------------------

Kapitan Nemo – Bogdan Gajkowski jest przedstawicielem elektronicznej odmiany rocka. Uznawany jest za prekursora stylu new romantic i electro w Polsce. Zadebiutował pod własnym nazwiskiem singlem „Dzieci muzyki”, wydanym przez Tonpress. Prowadził pierwszy w Polsce zespół soulowy, o nazwie Magiczna Maszyna.
Pod pseudonimem „Kapitan Nemo” wystartował singlem Elektroniczna cywilizacja. Utwory takie jak „S.O.S dla planety”, „Zimne kino”, „Twoja Lorelei” stały się wielkimi przebojami. Największe hity Artysty zostały wydane przez Sonic pod nazwą: „The Best Of Kapitan Nemo”
Kapitan Nemo koncertował na terenie całej Polski. Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim. Jego utwory gościły na listach przebojów, także za granicą (Francja, Australia). Ostatni koncert, przed kilkuletnią przerwą odbył się w 1992 roku w Nowym Jorku. Potem nastąpił kilkuletni okres pracy kompozytorskiej i producenckiej. W tym czasie Gajkowski zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej i reklamowej. Jest kompozytorem przebojów Izabeli Trojanowskiej – „Brylanty” i „Nic naprawdę”, z albumu „Układy” oraz trzech utworów z nowej płyty Wokalistki.
W maju 2002 roku powrócił na rynek, z płytą „Wyobraźnia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. Pochodzą z niej 2 przebojowe single: „Na co czekasz” i „Zabierasz moje sny”, do których zostały nakręcone teledyski. W połowie 2005 ukazały się dwie składanki z nagraniami Kapitana Nemo: Indiana (z reklamy firmy Kamis) – „I Love TV Adverts” (Sony BMG) oraz „Butelki z benzyną i kamienie” (z repertuaru Cool Kids Of Death) „Muzyka łączy Pokolenia” (Fonografika). Bogdan Gajkowski na zaproszenie Roberta Chojnackiego wziął udział w Saxophonic Tour 2007.
Na rynku są cały czas obecne trzy płyty z serii „The Best Of”: „The Best – Cywilizacja – Kapitan Nemo” (MTJ), „The Best Of – Kapitan Nemo” (Sonic Records), „Złota Kolekcja – Kapitan Nemo – Twoja Lorelei” (Warner).
Kapitan Nemo współpracuje od kilku lat z tym samym składem załogi i zespół ten jest bardzo wysoko oceniany przez publiczność i krytyków muzycznych.

Zapraszamy!

Klub CK Wiatrak
41-806 Zabrze, ul. Wolności 395
tel: + 48 880424128, +48 795489764
www.wiatrak.art.pl
Dołącz do nas na facebooku:
www.facebook.com/klubwiatrak

Bilety

Aktywne
90 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 110 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.