Przejdź do głównej treści strony

Koncert muzyki celtyckiej

21.11.2024, czwartek, 19:00
Kinoteatr Słonko , Śrem Poznańska 4, 63-100 Śrem
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Serdecznie zapraszamy na niezwykłą podróż po krajach celtyckich! W skoncentrowanej formie zaprezentujemy Państwu za co sami pokochaliśmy tę muzykę w jej pełnym spektrum - od niezwykłej energii jaką niesie ze sobą irlandzki taniec po piękno refleksyjnych ballad. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory tradycyjne oraz autorskie kompozycje w stylu irlandzkich …
Serdecznie zapraszamy na niezwykłą podróż po krajach celtyckich! W skoncentrowanej formie zaprezentujemy Państwu za co sami pokochaliśmy tę muzykę w jej pełnym spektrum - od niezwykłej energii jaką niesie ze sobą irlandzki taniec po piękno refleksyjnych ballad. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory tradycyjne oraz autorskie kompozycje w stylu irlandzkich reeli i jigów. Nie zabraknie również elementów muzyki z Bretanii i Galicji.

Na scenie kina Słonko wystąpi trio muzyki celtyckiej w składzie:

- Michał Mazur - multiinstrumentalista specjalizujący się w grze na instrumentach dętych związanych z szeroko pojętą muzyką celtycką. Członek Jig Reel Maniacs, jednego z najstarszych zespołów muzyki celtyckiej w Polsce, i zespołu muzyki dawnej Huskarl. Twórca flażoletów marki Mazur Whistles, wykorzystywanych przez muzyków na całym świecie.

- Adam Jakubowski - Multiinstrumentalista, akompaniator grający na instrumentach strunowych. Od 10 lat związany ze środowiskiem muzyki celtyckiej i średniowiecznej. Łączy użycie tradycyjnego irlandzkiego stroju gitary (DADGAD) z autorskim spojrzeniem na rytm i harmonię w muzyce folkowej.

- Maciej Czarnecki - perkusista, perkusjonalista, muzyk sesyjny. Gra muzykę różnych gatunków na małych i wielkich scenach. Na co dzień gra w Orkiestrze Grzegorza Urbana, współtworząc muzyczne programy telewizyjne takie jak szansa na sukces, festiwal Opole. Ponadto współpracuje z Royal Symphony Orchestra, koncertując w dużych składach orkiestrowych w całej Polsce. Przez 6 lat współpracował w Poznańską formacją Jig Reel Maniacs.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia:
- w BOK ŚOK
- w kasie Kinoteatru Słonko
- poprzez serwis Bilety24.pl

Bilety

Aktywne

bilet wstępu

55,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.